Pracownicy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości zaangażowani w Szlachetną Paczkę

13.12.2021

I wygląda ona całkiem pokaźnie! Tegoroczna Szlachetna Paczka podczas tzw. Weekendu Cudów została dostarczona do naszej Rodziny. Zakończyliśmy zbiórkę i zostały zapakowane 34 kartony z podarunkami. Szacowana wartość zapakowanych rzeczy to ok. 4 tys. Zakupiona została także tona brykietu oraz materiały higieniczne. - Mamy nadzieje, że dzięki nam rodzina będzie mieć udane święta. Bardzo na to liczymy – mówią pracownicy PFP.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości odpowiedziała na prośbę Rodziny i w paczce znajdą się zarówno środki czystości, materiały higieniczne, artykuły spożywcze czy słodkości. Wszystko po to, by osoby potrzebujące mogły godnie spędzić czas Świąt Bożego Narodzenia. Szlachetna Paczka trafiła do Rodziny w czasie minionego Weekendu Cudów.

- Nie było żadnego problemu w tym, by przekonać pracowników Fundacji do zaangażowania w akcję. Udowodniliśmy już niejeden raz, że potrafimy się zorganizować, a pracownicy naszej organizacji mają wielkie i otwarte serca. Pomagaliśmy już zwierzętom, wspieraliśmy Oddział Świętego Mikołaja, a Szlachetna Paczka to bardzo pozytywna inicjatywa, która przez pomoc innym, integruje również nasz zespół. Mamy nadzieje, że obdarowane Rodziny będą mieć chociaż trochę lepsze święta – mówi Agnieszka Korkiewicz z Polskiej Fundacji Przesiębiorczości.

Wszystkim byłym i obecnym pracownikom, Przyjaciołom, w tym z Polfund Fundusz Poręczeń Kredytowych S.A. oraz Respol Polska Sp. z o.o. serdecznie dziękujemy za udział w akcji i tak duże zaangażowanie! 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej