Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na konferencję o Gospodarce 4.0

24.03.2021

Jak wyglądać będzie współczesna rewolucja przemysłowa? Jak dynamiczny będzie rozwój branży e-commerce w Europie? Czy przedsiębiorcy są gotowi na Gospodarkę 4.0? Jak kształtować będzie się budowanie relacji z klientami i pomiędzy przedsiębiorcami w najbliższych latach? Czy Covidowe zmiany w systemie pracy i budowaniu relacji zostaną z nami także po pandemii? Pytań jest dużo i podejmujemy wyzwanie, by na większość z nich odpowiedzieć. Północna Izba Gospodarcza organizuje trzydniową konferencję „Czwarta Rewolucja Przemysłowa”, której partnerem jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Konferencja podzielona będzie na trzy dni – dwa to spotkania w formie paneli dyskusyjnych, w których wezmą udział eksperci. Trzeci dzień to otwarte warsztaty ze specjalistami, w których mogą wziąć udział zainteresowani przedsiębiorcy. Jak mówi Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski konferencja na temat Gospodarki 4.0 to wydarzenie bliskie zagadnieniom, które powinny być poruszane w ramach kształtowania koncepcji funkcjonowania przedsiębiorców w czasie, kiedy pandemia ustąpi. Przedsiębiorcy muszą już myśleć o przyszłości.

- Gospodarka 4.0 to temat, który zawsze traktowaliśmy jako bardzo odległą przyszłość. Tymczasem cyfryzacja, technologizacja i szeroka robotyka staje się codziennością nie tylko w sektorach przemysłowych i skupionych na działalności automatycznej, ale i w usługach czy handlu. Przedsiębiorcy muszą uważnie śledzić trendy i starać się być „krok do przodu” przed konkurencją. Zwyciężą trudny czas pandemii Ci, którzy będą najlepiej odpowiadać na oczekiwania klientów. O tym będzie między innymi konferencja Północnej Izby Gospodarczej, stąd zaangażowanie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w wydarzenie – mówi Marcin Pawłowski, Prezes PFP.

Wydarzenie podzielone będzie na trzy tematyczne dni – dwa dyskusyjne i jeden warsztatowy.

  • 29 marca 2021 – Gospodarka 4.0 i rewolucja przemysłowa
  • 30 marca 2021 – Specjaliści o 4.0 Panel Prelegentów / 2 moduły dyskusyjne
  • 31 marca 2021 – warsztaty online: „Menadżer, a gospodarka 4.0”

- W obliczu pandemii, która uderzyła w całe nasze życie i w gospodarkę musieliśmy uświadomić sobie jeszcze bardziej potrzebę cyfryzacji i informatyzacji naszego działania. Nie możemy się bezpośrednio spotykać, przedsiębiorcy więc w przyspieszony sposób musieli zatroszczyć się o cyfryzację firm i umiejętne przeniesienie swojej działalności do sieci. Panele dyskusyjne będą dotyczyć nie tylko zmian technologicznych w firmach, ale i zmian myślenia czy koncepcji prowadzenia działalności gospodarczej. Marketing, komunikacja, sprzedaż, lokacja produktów – to wszystko mocno się zmieniło – mówi dr Piotr Wolny, dyrektor biura Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Panel dyskusyjny zarówno pierwszego jak i drugiego dnia wydarzenia będzie dostępny w serwisie YouTube oraz w mediach społecznościowych Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Dzień szkoleniowy jest otwarty dla przedsiębiorców po wcześniejszym zapisaniu się.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW: na stronie Północnej Izby Gospodarczej [KLIK]

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej