Październik znowu pełen wiedzy dla przedsiębiorców. Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenia, podcasty, webinary

27.09.2021

We wrześniu z dużym powodzeniem wystartowała platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Pierwsze szkolenia cieszyły się zainteresowaniem przedsiębiorców oraz pracowników firm zgłaszających się do PFP. Październik będzie kolejnym miesiącem, gdzie oferujemy serię różnorodnych szkoleń: - Umiejętności miękkie, prawo, finanse, zarządzanie, marketing i sprzedaż. Cała paleta interesujących i bardzo rozwojowych szkoleń czeka na przedsiębiorców i pracowników. Szkolenia są bezpłatne, dostępne w całej Polsce – mówi Jacek Madej, członek zarządu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości wystartowała na początku września 2021. To innowacyjny, szeroki projekt PFP, którego zadaniem jest wprowadzić innowacyjny system szkoleń, który będzie bezpłatny, powszechnie dostępny, pozwoli na ewaluacje wiedzy po szkoleniu i zakończy się wydaniem certyfikatu. – Odbieramy bardzo dużo pozytywnych sygnałów odnośnie naszej platformy szkoleniowej, ale wiemy , że to jest dopiero początek jej rozwoju. Wrzesień to był miesiąc startu, mamy nadzieje, że z każdym miesiącem ilość aktywnych uczestników będzie rosnąc. Nasze cele idą w setki tysięcy – mówi Jacek Madej, członek zarządu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. – Będziemy niebawem rekrutować kolejnych szkoleniowców i tym samym oferować nową tematykę, uruchomimy także szkolenia e-learningowe do odtworzenia w dowolnym czasie i miejscu oraz planujemy szersze wprowadzenie wywiadów, webinarów i podcastów . Poza tym rozwijane będą funkcje oceny szkoleniowców – dodaje Madej. – To nowoczesna platforma, jeden z największych edukacyjnych projektów PFP ale też jeden z największych ogólnodostępnych i bezpłatnych projektów edukacyjnych w kraju. Wierzymy, że w czasie po pandemii przedsiębiorcy i ich pracownicy są głodni wiedzy – dodaje.

Z jakich szkoleń przedsiębiorcy będą mogli skorzystać w październiku? – Już 1 października szkolenie coach Małgorzaty Krawczak o asertywności w życiu. Temat istotny z punktu widzenia zarówno menadżerów jak i zwykłych pracowników. kilka dni później Pracownicze Plany Kapitałowe i mec. Maja Grzegorczyk, a następnie kolejny temat z zakresu prawa i finansów, czyli aktualnie temat rzeka - szkolenie o zmianach podatkowych. Poza tym spory blok tematyczny dotyczący marketingu, czyli „W co grają klienci”, Google ADS czy techniki sprzedażowe. Będą także tematy dotyczące teambuldingu czy praktyczne porady prawne dotyczące np. sektora budowlanego. – podsumowuje Jacek Madej, członek zarządu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Wszystkie szkolenia są ogólnodostępne po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji na stronie www.szkolenia.pfp.com.pl 
Zapraszamy chętnych do udziału!

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej