Gospodarcza debata: Inflacja. Pandemia. Rynek pracy. Co przyniesie nam rok 2022?

14.12.2021

W gospodarce to będzie na pewno czas inspirujący, pełen wyzwań, ale i problemów z którymi przedsiębiorcy będą musieli sobie dynamicznie i na bieżąco radzić. Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na debatę, której celem jest gospodarcze podsumowanie roku, ale i zarysowanie perspektyw na rok 2022. Program będzie transmitowany na żywo na Facebooku Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz portalu wSzczecinie.pl.

Ostatnie lata to trudny czas dla przedsiębiorców. Niepewność wywołana przez pandemię koronawirusa potęgowana jest przez czynniki gospodarcze takie jak: presja płacowa, wzrosty inflacji czy wzrost kosztów surowców i utrudnienia z ich dostępnością. Dla przedsiębiorców rok 2022 to wielka zagadka. Może okazać się, że będzie to czas poważnych zmian gospodarczych, w których sukces zależeć będzie od elastyczności oraz szybkiego działania.

Co przed nami, a co za nami? Jakie wnioski można wyciągnąć z roku mijającego i czego przedsiębiorcy spodziewają się po nadchodzącym? O tym porozmawiamy w gospodarczej debacie organizowanej przez Polską Fundację Przedsiębiorczości. Gośćmi Michała Kaczmarka będą:
Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości
Hanna Mojsiuk, Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie
Katarzyna Opiekulska – Sozańska, ekspert rynku pracy LSJ HR Group
Prof. Jarosław Korpysa, ekonomista z Uniwersytetu Szczecińskiego

Debata odbędzie się 16 grudnia o godzinie 13:00. Transmisja na żywo na Facebooku Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz portalu wSzczecinie.pl

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej