Startuje Światowy Tydzień Przedsiębiorczości! Zapisy na szkolenia online jeszcze są możliwe

17.11.2020

Od poniedziałku do piątku trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Od 2008 roku w idee promowania rozwoju przedsiębiorstw włącza się mająca siedzibę w Szczecinie Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Podczas kilku dni zainteresowani zupełnie bezpłatnie można korzystać ze szkoleń pod okiem najlepszych ekspertów w Szczecinie. Tematyka dotyczy zarówno zakładania firmy jak i rozwijania jej w czasie pandemii koronawirusa.

13 szkoleń, 5 dni i piątka doskonałych ekspertów – tak Polska Fundacja Przedsiębiorczości w Szczecinie świętować będzie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa niezmiennie, wszystkie szkolenia odbywają się online. Zainteresowanie przedsiębiorców oraz mieszkańców, którzy planują rozpocząć swoją przygodę z biznesem jest bardzo duże, a przez to, że formuła wydarzenia jest internetowa skorzystać może z nich więcej osób niż wtedy, gdy szkolenia odbywały się w salach konferencyjnych z limitowaną ilością uczestników.
- To inspiracja dla osób planujących karierę zawodową, staramy się pokazać młodym ludziom, że własna ścieżka w postaci firmy może być doskonałym pomysłem i dla niektórych większą szansą na realizację swoich aspiracji niż praca na etacie. W roku 2020 intensywność szkoleń jest zdecydowanie większa niż w poprzednich latach, wynika to z formuły online i tego, że w czasie pandemii zapotrzebowanie na szkolenia jest zdecydowanie większe. Szkolenia zaczynamy od budowy biznesplanu, a kolejne tematy dotyczą np. kształtowania marki w Internecie czy zarządzania zmianą w swoim życiu i karierze zawodowej – mówi Jacek Madej, Członek Zarządu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. – Chcemy dać uczestnikom szkoleń kompleksowy pakiet wiedzy na temat zakładania firmy, jej promocji w Internecie czy tego, jak budować zaufanie klienta. W dzisiejszych czasach startując z nową inicjatywą musimy być obecni w Internecie, stąd też silny akcent na działalność online i e-commerce. Z reakcji internautów i przedsiębiorców zapisujących się na szkolenia widzimy, że taka tematyka jest bardzo aktualna i oczekiwana – dodaje Jacek Madej. Po zakończonym szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości zacznie się w poniedziałek 16 listopada i potrwa do piątku 20 listopada. Wśród zaplanowanych paneli tematycznych znajdziemy między innymi: „Przygotowanie biznesplanu”, „Wykorzystanie mediów społecznościowych do działań biznesowych”. „Budowa silnej i konkurencyjnej marki firmy” czy „Zawodowa zmiana – jak pokonać strach i zmobilizować się do działania”. Wszystkie spotkania odbywać się będą online. Dostęp do panelu szkoleń będzie możliwy po rejestracji. Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenia wszystkich zainteresowanych przez cały rok. Więcej informacji na stronie internetowej PFP [KLIK] lub na stronie inicjatywy ŚTP.

 

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej