Perły Biznesu 2019 rozdane

07.02.2020

W czwartkowy wieczór 6 lutego br. podczas uroczystej gali, po raz 16-sty zostały przyznane nagrody podsumowujące miniony rok gospodarczy Pomorza Zachodniego. Konkurs organizowany jest przez redakcję magazynu "Świat Biznesu" oraz Polską Fundację Przedsiębiorczości. Wyróżnienia i nagrody za 2019 rok zostały przyznane w kategoriach: Inspirujący Start, Wydarzenie Gospodarcze oraz Osobowość Biznesu. W tym roku zostały również rozdane Gwiazdy Biznesu - nagrody przyznawane przez redaktora naczelnego Świata Biznesu.

Początkujący przedsiębiorcy wyróżnieni w konkursie Inspirujący Start to rodzime firmy ze Szczecina, utworzone z pasji do wykonywanego zawodu, charakteryzujące się wysoką jakością świadczonych usług, determinacją i odwagą w podejmowaniu decyzji. W tym roku nagrody za najlepsze start-upy trafiły do Anny Bieluń i Urszuli Ośmiałowskiej - twórczyń i właścicielek Ministerstwa Dobrego Mydła, a także do Piotra Gafiuka i Macieja Wojtkowiaka - twórców i właścicieli Restauracji "U Kelnerów".

Statuetki Gwiazd Biznesu otrzymały: dr Barbara Bartkowiak, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Małgorzata Fieducik, dyrektor hoteli Novotel Szczecin Centrum i Ibis.

Perłę Biznesu w kategorii Wydarzenie Gospodarcze 2019 otrzymała firma Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie, za oddanie do użytku drogi ekspresowej S6 Goleniów Koszalin, a w kategorii Osobowość Biznesu 2019 nagroda została przyznana Janowi Gackowskiemu, wiceprezesowi Firmy Budowlanej Calbud ze Szczecina.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym!

1.jpeg
3.jpeg
PERLY-BIZNSU20200206_0039.jpg
PERLY-BIZNSU20200206_0040.jpg
U_Kelnerow2020-9859.jpg
U_Kelnerow2020-2.jpg
ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej