Jaka będzie przyszłość transportu lotniczego?

18.11.2020

Daleko już nie polecimy? Sytuacja lotnisk mocno odbije się na naszej gospodarce

Wpływ pandemii koronawirusa na szereg gałęzi gospodarki jest ogromny - nie da się jednak ukryć, że jednym z sektorów, który najmocniej odczuwa zmiany jest lotnictwo. Nasza mobilność jest mocno ograniczona, a granice wielu Państw zamknięte. To oznacza, że niemal od wiosny linie lotnicze notują gigantyczne straty. Jak mówią przedstawiciele Portów Lotniczych na liniach krajowych lata zaledwie garstka pasażerów, a połączenia międzynarodowe w dużej mierze zostały skasowane lub zawieszone. Docierają do nas niepokojące sygnały o problemach tanich linii lotniczych oraz planowanych optymalizacjach.

Jaka jest przyszłość lotnictwa? Jak wyglądać będą połączenia pasażerskie kiedy pandemia się skończy? Jak mocno na kryzysie lotnictwa ucierpi i tak solidnie poturbowana turystyka? Co z lotami w sektorze cargo? O tym wszystkim porozmawiamy w czasie czwartego WEBINARU LIVE Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Gośćmi jutrzejszego webinarium będą:

Dr Marta Mańkowska, ekspert ds. transportu lotniczego, Uniwersytet Szczeciński
Krzysztof Domagalski, Port Lotniczy Szczecin-Goleniów
Deniz Rymkiewicz, Rzecznik Prasowy portalu eSky.pl

Transmisja na żywo rozpocznie się w czwartek (19.11) o godzinie 11:00 na facebooku Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości [KLIK] oraz na facebooku portalu wSzczecinie [KLIK]

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej