VI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich

08.05.2019

Przed nami kolejna - szósta już edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), która odbędzie się w dniach 10-12 maja 2019 r. Jest to największe wydarzenie dla projektów europejskich w Polsce, skupiające przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów korzystających z funduszy europejskich. Przedsięwzięcie ma na celu promowanie funduszy europejskich oraz pokazanie, że fundusze unijne są dostępne na wyciągnięcie ręki i jak wiele projektów zostało zrealizowanych dzięki nim. W tym roku akcji będą towarzyszyły obchody 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej, a jej hasło przewodnie to Polska Różnorodna.

W najbliższy piątek (tj. 10.05) drzwi do Fundacji otwieramy dla wszystkich osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie koncentracji oraz treningu umysłu i ciała. W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędzie się u nas bezpłatne szkolenie "Mindfullness w biznesie - trening umysłu i ciała". Szczegółowy program i zapisy na szkolenie znajdują się w zakładce "Szkolenia i Doradztwo".

Pozostałe informacje, w tym harmonogram wszystkich wydarzeń organizowanych w ramach „Dni Otwartych Funduszy Europejskich” znajdują się na stronie: www.dniotwarte.eu

Serdecznie zapraszamy - do zobaczenia w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości!

VI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej