Tak zmienialiśmy się dla Was!

21.06.2019

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z dniem 19.06.2019 r. wdrożyliśmy nową odsłonę strony internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, dostępną również na urządzenia mobilne - telefony i tablety.
Nowa witryna to szereg ułatwień dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców - prostszy wybór produktów pożyczkowych, czytelna procedura dotacji na usługi rozwojowe czy modyfikacja panelu użytkownika szkoleń to tylko niektóre udogodnienia, dzięki którym strona jest bardziej przejrzysta i intuicyjna.

Prace na nowej stronie internetowej będą prowadzone na bieżąco, stąd zawsze będziecie Państwo powiadomieni o najnowszych działaniach prowadzonych przez PFP. Równolegle zapraszamy do odwiedzin naszego Facebooka, na którym znajdują się obszerne relacje zdjęciowe ze szkoleń i wydarzeń a także informacje o oferowanych Instrumentach Finansowych dla Przedsiębiorców.

Pozostajemy otwarci na Państwa uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania nowej witryny internetowej, kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową stroną PFP !

 

2010-2019.png
2004-2010.jpg
2000-2004.jpg
ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej