Podpisanie umowy na dofinansowanie projektu FUR2

27.11.2019

W dniu 26 listopada 2019 r. w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, w obecności Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Pana Olgierda Geblewicza, została uroczyście podpisana umowa o dofinansowanie projektu "Fundusz Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim - FUR2" przez Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości - Panią Barbarę Bartkowiak.

Projekt FUR2 będzie realizowany w ramach Działania 6.1 Usługi rozwojowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw na podstawie systemu popytowego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

Wartość projektu to 33,7 mln zł, a dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa wynosi 28,6 mln.

Dzięki kolejnej edycji projektu unijnego, pracownicy i właściciele mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego będą mogli ponownie skorzystać z dotacji na usługi rozwojowe.
Nabór wniosków rozpocznie się z dniem 1 kwietnia 2020 roku i potrwa prawie 4 lata. W ramach projektu przewiduje się udzielenie wsparcia dla ponad 4,2 tys. osób

Serdecznie zachęcamy do skorzystania ze wsparcia!

 

1_pzn.jpg
123.jpg
12345.jpg
ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej