Znamy Laureatów Inspirującego Startu i Pereł Biznesu 2017!

12.02.2018

Znamy Laureatów Inspirującego Startu i Pereł Biznesu 2017!

W dniu 08.02.br odbyło się wręczenie nagród gospodarczych Pomorza Zachodniego – Pereł Biznesu oraz Inspirującego Startu. Konkurs jest cyklicznym wydarzeniem gospodarczym organizowanym od 14 lat, w którym Fundacja jest partnerem i współorganizatorem konkursu.

Nagroda Inspirujący Start przyznawana przez Polską Fundację Przedsiębiorczości i portal Szczecinbiznes.pl początkującym przedsiębiorcom trafiła do p. Anny Samborskiej- Owczarek z firmy FRIS Style Myślenia oraz do p. Jakuba Purola, twórcy marki Urban Form.

Firma FRIS - to szczecińska firma założona w 2015 roku przez Annę Samborską-Owczarek. Produktem są autorskie badania, które umożliwiają zdiagnozowanie indywidualnych i grupowych stylów myślenia i działania. Określenie właściwego profilu osobowego i predyspozycji to najlepsza droga do efektywnego zarządzania zespołami pracowniczymi, właściwej rekrutacji, określania własnego potencjału oraz podległych pracowników.

Produkt firmy oparty w 100% na autorskim pomyśle i systemie informatycznym/analizy danych jest wykorzystywany przez menedżerów kadrowych, firmy pośrednictwa pracy i poradnie zawodowe z całej Polski. Firma oferuje swoje usługi poprzez sieć partnerów oraz certyfikowanych trenerów.

Urban Form Jakuba Purola na rynku od 2015 roku zajmuje się produkcją wyrobów z betonu, drewna i stali. Misy, lampy, stoliki kawowe to tylko niektóre z produktów, jakie szczecinianin produkuje w swojej manufakturze Old Factory. Sprzedaż realizowana jest przede wszystkim internetowo na portalach specjalizujących się w wyrobach designerskich i w większości dotyczy klientów spoza Polski.

Ponadto, Perłę Biznesu w kategorii Wydarzenie Gospodarcze 2017 otrzymało Centrum Logistyczne Amazon oraz Klaster e-biznesu Pomorza Zachodniego. Perła Biznesu w kategorii Osobowość Biznesu 2017 została przyznana Panu Lesławowi Siemaszko – właścicielowi firmy deweloperskiej Siemaszko.

Dodatkowo, za konsekwencję i wytrwałość w budowaniu biznesu i marki firmy Nagroda specjalna Gwiazda Świata Biznesu 2017 r. trafiła do rąk Kazimierza Mojsiuka właściciela spółki Mojsiuk.

Więcej informacji na temat przyznanych nagród i wyróżnień znajdziecie Państwo na portalu szczecinbiznes.pl

Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

2960_perly_biznesu20180209sw_126.jpg
2961_perly_biznesu20180209sw_104.jpg
2962_perly_biznesu20180209sw_076.jpg
ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej