IX edycja konkursu- Przystanek SUKCES - biznes w Szczecinie się opłaca!

16.06.2018

Polska Fundacja Przedsiębiorczości wraz z Urzędem Miasta Szczecin, organizuje w tym roku kolejną, dziewiątą już edycję konkursu Przystanek Sukces- biznes w Szczecinie się opłaca!

Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do pozostania w Szczecinie, wiązania kariery zawodowej z naszym miastem oraz do zakładania własnych firm.
Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie biznesplanu dotyczącego własnego pomysłu na działalność gospodarczą w Szczecinie.

Konkurs odbywa się w ramach dwóch kategorii:
- Młodzież do 18 roku życia,
- Osoby powyżej 18 lat, studenci, absolwenci lub inne osoby chcące założyć własną firmę.

Przewidziano również nagrodę specjalną od Banku Zachodniego WBK.

Co trzeba zrobić?
Dostarczyć do Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (ul. Monte Cassino 32, 70-466 Szczecin) podpisany formularz zgłoszeniowy i biznesplan w terminie do 15 października 2018 roku.

Skąd wziąć formularz?
Ze strony www.przystaneksukces.pl

Skąd wziąć wzór biznesplanu?
Konkurs nie wymaga stosowania żadnego konkretnego wzoru, więc wszystko zależy od inwencji piszącego. Przykładowy zakres jest również do pobrania na stronie konkursu.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano liczne nagrody.

Uczestnicy konkursu biorą również udział w specjalistycznych szkoleniach, doradztwie oraz spotkaniach z właścicielami szczecińskich firm. W poprzednich edycjach spotkali się m.in. z przedstwicielami następujących firm: Marine Technology, Danelec Marine, Aply, Kemipol, DGS Poland, Projektowanie i Budowa Jachtów Andrzej Armiński, EPA, Read Gene, home.pl. Freedomes, CSL Internationale Spedition, Grupa CSV, Red Sky, Megaron, P.B. Calbud, Technopark Pomerania, Sagra Technology, Bardins, Copernicus i Chłodnia Szczecińska.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa (po wcześniejszym umówieniu) oraz do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (szkolenia zaplanowano na wrzesień br., dokładny harmonogram zostanie umieszczony na początku września na stronie Konkursu).

Zachęcamy również do uczestnictwa w Wizytach Inspiracjach, które odbędą się na początku października - o szczegółach poinformujemy pod koniec września br.

Wyniki konkursu poznamy w II połowie października 2018 r. na Gali Finałowej, podczas której zostaną wręczone nagrody dla zwycięzców.

Zapraszamy!

Szczegóły oraz regulamin konkursu na stronach: www.przystaneksukces.pl oraz www.facebook.com/przystaneksukces

Konkurs jest realizowany w ramach projektu Przystanek SUKCES, dofinansowanego z funduszy Miasta Szczecin w ramach działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości.

2990_sponsorzy.jpg
2991_przystanek_sukces_plakat_internet_v2ostateczna.jpg
ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej