Wsparcie w starcie II - zaczynamy nabór wniosków

10.08.2017

Od 10 sierpnia 2017 r. Polska Fundacja Przedsiębiorczości rozpoczyna nabór wniosków pożyczkowych w ramach Projektu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II – Makroregion Północno-Zachodni”.

Zapraszamy do naszych oddziałów absolwentów, studentów i bezrobotnych z województw: wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, dolnośląskiego i lubuskiego - zainteresowanych uzyskaniem niskooprocentowanej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Oprocentowanie pożyczki to 0,44% w skali roku, bez wkładu własnego, bez prowizji i opłat, z okresem spłaty do 7 lat. Maksymalna wartość pożyczki na rozpoczęcie działalności wynosi obecnie 87 071,00 zł. Dodatkowo w ofercie znajdują się pożyczki na utworzenie stanowisk pracy, których maksymalna wartość wynosi 26 121,30 zł.

Na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz na podstawie umowy powierzenia i zarządzania środkami Funduszu Pożyczkowego zawartej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego - Polska Fundacja Przedsiębiorczości realizuje Program „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II” na obszarze wyżej wymienionych województw. Celem projektu jest zapewnienie wsparcia finansowego, szkoleniowego i doradczego dla planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej lub dla przedsiębiorców na utworzenie stanowiska pracy.

Więcej informacji na naszej stronie w zakładce „Pożyczki na start”.

Serdecznie zapraszamy

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej