Dni Otwarte Funduszy Europejskich

15.05.2017

Po raz kolejny PFP uczestniczy w IV edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbędzie się w terminie 18-21 maja 2017 r. Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów (projektodawców oraz uczestników projektów) Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają w sposób szczególny efekty swoich przedsięwzięć.

Drzwi do Fundacji otwieramy dla wszystkich osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie przygotowania biznes planu oraz doradztwem w zakresie pozyskania funduszy na utworzenie i rozwój własnej firmy.

W dniu 18 maja 2017 r. w godzinach od 9.00 do 16.00 w ośrodku szkoleniowym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości - ul. Monte Cassino 32 w Szczecinie – odbędzie się szkolenie pt. „Przygotowanie biznes planu”.

Szczegółowy program szkolenia znajduje w zakładce „Szkolenia i doradztwo”.

Dodatkowo w dniach 18-19 maja 2017 r. do dyspozycji Państwa będą pracownicy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, którzy udzielą informacji na temat dostępnych środków oraz zasad ich pozyskiwania (pożyczki, mikropożyczki, fundusz kapitału zalążkowego, sieć inwestorów prywatnych).

Dodatkowe informacje, w tym harmonogram wszystkich wydarzeń w ramach „Dni Otwartych Funduszy Europejskich” znajdują się na stronie: www.dniotwarte.eu

Zapraszamy i do zobaczenia w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości!!!

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej