Wsparcie w starcie już dostępne! Pożyczki na rozpoczęcie działalności gosp. i utworzenie stanowiska pracy!

15.07.2015

Od 15 lipca br. zapraszamy wszystkich absolwentów, studentów i bezrobotnych z woj. wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego zainteresowanych uzyskaniem niskooprocentowanej pożyczki (0,44% w skali roku) bez wkładu własnego, prowizji i opłat na rozpoczęcie działalności gospodarczej do naszych oddziałów w Poznaniu, Pile, Lesznie i Bydgoszczy. Maksymalna wartość pożyczki na rozpoczęcie działalności wynosi 81 097,80 zł.

Dodatkowo w ofercie znajdują się pożyczki na utworzenie stanowiska pracy, których maksymalna wartość wynosi 24 329,34 zł.

Na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Polska Fundacja Przedsiębiorczości  realizuje Program „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II” na obszarze woj. wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Celem projektu jest zapewnienie wsparcia finansowego, szkoleniowego i doradczego dla planujących rozpoczęcie działalności lub utworzenie stanowiska pracy w woj. wielkopolskim i kujawsko-pomorskim. Więcej informacji na naszej stronie w zakładce „Wsparcie w starcie”.

Zapraszamy!

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej