Zaproszenie do udziału w Wizytach-Inspiracjach w ramach konkursu Przystanek Sukces

20.06.2014

Celem Konkursu Przystanek Sukces jest zaprezentowanie pozytywnych wzorców przedsiębiorczości na przykładzie szczecińskich firm odnoszących sukcesy, aby zachęcić  młodych ludzi do zakładania własnych przedsiębiorstw na terenie Szczecina. Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie biznesplanu z opisem pomysłu na własny biznes. W ramach konkursu uczestnicy biorą udział w specjalistycznych szkoleniach, doradztwie biznesowym oraz Wizytach-Inspiracjach - spotkaniach z właścicielami szczecińskich firm.

Podczas poprzednich edycji konkursu, uczestnicy spotkali się z założycielami firm: Home.pl Sp. J., Calbud Sp. z o.o., Read Gene SA,  Epa Sp. z o. o., CSL Internationale Spedition Sp. z  o. o., Zona Libre, at Agencka Reklamowa Anny Turkiewicz, DGS Poland Sp. z o.o., Tiffany Flowers & Cafe, Projektowanie i Budowa Jachtów Andrzej Armiński.

W związku z organizacją tegorocznego konkursu, przewidujemy udział uczestników Konkursu w jednodniowej podróży, podczas której Przystankami Sukcesu będą cztery uznane szczecińskie firmy i spotkania z ich właścicielami. Wśród firm biorących udział w inicjatywie znajdują się m.in.: Grupa CSV, Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha oraz Teonite.

Więcej informacji o Konkursie można uzyskać na stronie internetowej: www.przystaneksukces.pl. oraz https://www.facebook.com/przystaneksukces.

 Kontakt:

Izabella Maruszczak

Polska Fundacja Przedsiębiorczości

Tel: 91 312 92 22

www.przystaneksukces.pl

e-mail: sukces@pfp.com.pl

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej