Unikatowe know how dla restarterów w PFP!

14.03.2013

Po 2 latach i 3 miesiącach nastąpił finał projektu Re:start, realizowanego przez Polską Fundację Przedsiębiorczości w Szczecinie przy współpracy z Oxford Innovation Ltd. Z tej okazji 14 marca b.r. została zorganizowana konferencja podsumowująca projekt.

- Efektem projektu jest 12 nowych firm w zachodniopomorskiem – podkreśliła Dorota Hranyczka, menadżer projektu na konferencji podsumowującej. Spotkanie połączono z debatą. Uczestniczyli w niej między innymi nasi olimpijczycy Monika Pyrek i Marek Kolbowicz, pani Anna Turkiewicz właścicielka największej agencji reklamowej w regionie, mentor w projekcie oraz pani Maria Czerniecka współtwórca projektu.

- W wysiłku przedsiębiorców i sportowców można znaleźć wiele wspólnych płaszczyzn – stwierdziła Dorota Hranyczka.
Elżbieta Stelmach, coach projektu i jednocześnie moderator spotkania sprowokowała dyskusję pokazując obraz człowieka z kulą u nogi.

Spotkanie zostało podzielone na bloki tematyczne poruszające kwestie związane z ograniczeniami w naszym życiu, wyznaczaniem granic między życiem prywatnym i zawodowym, kreatywnością w działaniu oraz wyznaczaniem sobie celów.

Wśród gości zaproszonych na konferencję byli przedstawiciele WUP, instytucji wspierających przedsiębiorczość w naszym regionie, osoby współpracujące z Centrum Restart przy projekcie oraz re starterzy, czyli sami uczestnicy projektu.

Więcej na stronie projektu: www.projektrestart.pl

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej