Najatrakcyjniejsza oferta pożyczkowa - Fundusz Mikropożyczkowy KLON

15.06.2013

Zapraszamy do zapoznania się z z preferencyjną ofertą Funduszu Mikropożyczkowego dostępną dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości dostępną na terenie województwa zachodniopomorskiego dla osób zamierzających rozpocząć nową działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Działalność Funduszu Mikropożyczkowego KLON skierowana jest do osób, które planują założenie własnej firmy i potrzebują wsparcia  szkoleniowo - doradczego  oraz finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej. W Projekcie mogą wziąć udział osoby, które mieszkają w województwie zachodniopomorskim, są osobami pracującymi i/lub pracownikami naukowymi, studentami albo absolwentami i zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz nie prowadziły własnej działalności gospodarczej w ciągu 12 miesięcy od momentu przystąpienia do Projektu.
Uczestnicy Projektu, mogą skorzystać z bezpłatnych specjalistycznych szkoleń z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej a także z usług doradców oraz mentorów.
W ramach Funduszu Mikropożyczkowego KLON, Polska Fundacja Przedsiębiorczości udziela nowym przedsiębiorcom, którzy rozpoczęli działalność gospodarczą w ramach Projektu, pożyczki w wysokości do 50 000 PLN na preferencyjnych warunkach od 2,5 % do 4,75 % w skali rocznej.
Projekt pn. „Fundusz Mikropożyczkowy KLON” realizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  Projekt realizowany jest w terminie do 31.12.2015 r. na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Więcej szczegółów już wkrótce na stronie internetowej www.pfp.com.pl.
Do tego czasu prosimy o kontakt:
Tel: +48 91 312 92 04
Koordynator Projektu pn. Fundusz Mikropożyczkowy KLON - Mirosław Urban
Adres e-mail: m.urban@pfp.com.pl
Obsługa klienta: od 8.00 do 16.00. Od poniedziałku do piątku w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32 pokój nr 20.

W ramach Funduszu Mikropożyczkowego KLON, Polska Fundacja Przedsiębiorczości udziela nowym przedsiębiorcom, którzy rozpoczęli działalność gospodarczą w ramach Projektu, pożyczki w wysokości do 50 000 PLN. Preferencyjne oprocentowanie na poziomie od 2,5 do 4,75 % w skali rocznej jest na dzień dzisiejszy jedną z atrakcyjniejszych form finansowania na start.

Działalność Funduszu Mikropożyczkowego KLON skierowana jest do osób, które planują założenie własnej firmy i potrzebują wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej. W Projekcie mogą wziąć udział osoby, które mieszkają w województwie zachodniopomorskim, są osobami pracującymi i/lub pracownikami naukowymi, studentami albo absolwentami i zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz nie prowadziły własnej działalności gospodarczej w ciągu 12 miesięcy do momentu przystąpienia do Projektu.

Uczestnicy Projektu, mogą skorzystać z bezpłatnych specjalistycznych szkoleń z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej a także z usług doradców oraz mentorów.

Więcej szczegółów na stronie projektu www.klon-mikropozyczki.pl.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Iwona Kłosowska - Menedżer Projektu pn. Fundusz Mikropożyczkowy KLON

Tel: +48 91 312 92 04

Adres e-mail: i.kłosowska@pfp.com.pl

Obsługa klienta: od 8.00 do 16.00. 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej