Finał konkursu Przystanek SUKCES

27.09.2013

26 września 2013 r. w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości odbyła się Gala Finałowa IV edycji konkursu Przystanek SUKCES w Twoim zasięgu! współorganizowanego z Miastem Szczecin. Celem konkursu było zaprezentowanie pozytywnych wzorców przedsiębiorczości na przykładzie szczecińskich firm odnoszących sukcesy, tak aby zachęcić młodych ludzi do zakładania własnych przedsiębiorstw na terenie miasta Szczecin.

W kategorii do 18 roku życia zwyciężyła Pani Zofia Kłeczek z I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie (opiekun p.Ewa Moeller), autorka projektu Kocitsu - Zrzeszenie Młodego Handmade. Kocitsu to sklep specjalizujący się w ozdobach oraz biżuterii robionej ręcznie z wykorzystaniem gliny, drewna i filcu z możliwością projektowania unikatowych wyrobów na życzenie klienta. W kategorii powyżej 18 roku życia zwyciężyły Panie Zuzanna Hofman, Patrycja Chlibyk i Agata Maksymiuk, które przedstawiły projekt Liczi, czyli nowo powstającą markę ubrań dla dzieci, gwarantującą komfort, swobodę i wykonanie z najlepszych polskich materiałów. Dopełnieniem linii odzieżowej są oryginalne szmaciane lalki - Liczynki.
 
Dzięki współpracy szczecińskich firm, zwycięzcy konkursu otrzymali pakiet nagród, mających na celu wyposażenie ich w narzędzia niezbędne do założenia własnego biznesu m.in. nagrodę pieniężną BZ WBK w wysokości 5.000 zł oraz rachunek bankowy bez opłaty za jego prowadzenie przez 6 miesięcy, bezpłatne roczne członkowstwo w PIG,  bony na usługi internetowe od (home.pl, Enterso, SSI) i reklamowe (Anons Press), a także bezpłatną 6 i 12 miesięczną obsługę księgową (Centrum Biznesu) i specjalną ofertę Funduszu Pożyczkowego POMERANUS (PFP).
 
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy wszystkich do kolejnej edycji konkursu!

2305_przystanek_sukces_2013.jpg
2306_przystanek_sukces_2013.jpg
2307_przystanek_sukces_2013.jpg
2304_przystanek_sukces_2013.jpg
ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej