Rozstrzygnięcie konkursu - Przystanek Sukces

26.09.2012

PFP - Przystanek Sukces

Biznesplan firmy eventowej „Lascar - Teatr Ognia” organizującej pokazy z udziałem ognia i światła zdobył najwyższe uznanie kapituły III edycji konkursu na biznesplan „Przystanek Sukces – biznes w Szczecinie się opłaca!”. W poniedziałek autorka biznesplanu Ida Lewandowska podczas gali finałowej w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości odebrała pierwszą nagrodę.

W III edycji konkursu wzięło udział ponad 40 kreatywnych szczecinian. Przygotowywali biznesplany firm zajmujących się m.in. artystycznym zdobieniem rowerów, nauką ekonomicznej jazdy samochodem czy profesjonalnym fotografowaniem mieszkań na wynajem.

Walczyli o nagrody o łącznej wartości ponad 30 tys. zł. Wśród nagród znalazły się m.in.: tablet, bilety lotnicze, kursy językowe, bon na kampanię reklamową, inne usługi finansowe czy z zakresu księgowości. Mają one pomóc w założeniu i prowadzeniu firm.

- III edycja konkursu wykazała, że młodzi szczecinianie mają fantastyczne pomysły na własne firmy i przy niewielkiej pomocy potrafią przygotować biznesplany gwarantujące sukces ich przedsięwzięciom – mówi Barbara Bartkowiak – Prezes Zarządu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Głównym celem konkursu „Przystanek Sukces” było wyłonienie najciekawszych pomysłów biznesowych oraz zapewnienie odpowiednich instrumentów do przekształcenia ich w firmę
z siedzibą w Szczecinie. Organizatorzy zapewniali szkolenia i doradztwo w tworzeniu biznesplanów.

Drugie miejsce zdobyła Joanna Gradek, która wykazała, że potrafi zorganizować i poprowadzić centrum ogrodnicze z doradztwem w zakresie architektury krajobrazu. Trzecie: Małgorzata Kaczorowska i Agnieszka Borto – trenerki do spraw żywienia.

Organizatorami konkursu są: Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Miasto Szczecin.

2171_pfp_przystanek_sukces.jpg
2172_pfp_przystanek_sukces.jpg
2173_pfp_przystanek_sukces.jpg
2174_pfp_przystanek_sukces.jpg
2175_pfp_przystanek_sukces.jpg
2176_pfp_przystanek_sukces.jpg
2178_pfp_przystanek_sukces.jpg
2179_pfp_przystanek_sukces.jpg
ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej