Przystanek Sukces - biznes w Szczecinie się opłaca!

08.06.2012

Zapraszamy do udziału w III edycji konkursu na biznesplan  Przystanek Sukces - biznes w Szczecinie się opłaca! W tym roku do wygrania jeszcze więcej atrakcyjnych nagród o łącznej wartości ponad 30 000 zł!

Wśród nagród znajdują się m.in. Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1, bony na: bilety lotnicze, usługi tworzenia stron www, kampanię reklamową, usługi internetowe, usługi pozycjonowania, bezpłatna obsługa księgowa, dwa roczne kursy językowe, a także preferencyjne warunki pożyczki na rozwój własnej firmy. Ponadto Bank Zachodni WBK ufundował Nagrodę Specjalną w postaci 5 000 zł oraz rachunku firmowego!

Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie biznesplanu z opisem pomysłu na własną firmę w Szczecinie. Osoby potrzebujące pomocy w napisaniu biznesplanu lub chcące zasięgnąć porady na temat prowadzenia własnego biznesu, zapraszamy na specjalistyczne szkolenia z zakresu pisania biznesplanu oraz zakładania i prowadzenia własnej firmy, a także do skorzystania z indywidualnego doradztwa biznesowego. Ponadto dla uczestników konkursu przewidziany jest udział w Wizytach-Inspiracjach, czyli podróży po szczecińskich firmach, które odniosły sukces co najmniej na skalę krajową oraz spotkania z ich założycielami.

Szczegółowe informacje na temat warunków udziału w konkursie www.przystaneksukces.pl oraz raz na Facebooku.

Kontakt:
Natalia Kosieradzka
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Ul. Monte Cassino 32,
70-466 Szczecin
Tel. 91 312 92 34
Fax 91 312 92 01
www.przystaneksukces.pl
e-mail: sukces@pfp.com.pl

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej