Podpisanie umowy - Fundusz Mikropożyczkowy KLON

16.11.2012

W dniu 16 listopada 2012 roku Polska Fundacja Przedsiębiorczości podpisała z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Szczecinie umowę o dofinansowanie projektu pn. "Fundusz Mikropożyczkowy KLON" w ramach Działania 6.2 "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki wspoółfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z wydarzenia. Umowę podpisali: Prezes Zarządu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości – Barbara Bartkowiak, Dyrektor Poslskiej Fundacji Przedsiębiorczości - Członek Zarządu - Mirosława Korol oraz Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie – Andrzej Przewoda.

Celem Funduszu KLON jest zarówno wsparcie finansowe przyszłych przedsiębiorców jak i zapewnienie dostępu do wiedzy z zakresu zakładania i prowadzenia własnej firmy, poprzez bezpłatne usługi doradcze, mentorskie i szkoleniowe.

Dzięki wsparciu ze środków europejskich, pożyczkobiorcy Funduszu KLON mogą liczyć na preferencyjne warunki korzystania z pożyczki, a także na wsparcie merytoryczne zespołu Funduszu.  

Do skorzystania z oferty Funduszu zapraszamy osoby fizyczne – mieszkańców województwa zachodniopomorskiego - zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą, które:

  • w dniu rekrutacji do projektu i w okresie 12 miesięcy poprzedzających rekrutację nie prowadziły zarejestrowanej działalności gospodarczej,
  • pracują i/lub są pracownikami naukowymi, studentami albo absolwentami – planującymi działalność w ramach innowacyjnej przedsiębiorczości.

Fundusz Mikropożyczkowy KLON oferuje przyszłym przedsiębiorcom pożyczki na cele inwestycyjne, obrotowe i inwestycyjno-obrotowe na następujących warunkach:

  • maksymalna kwota pożyczki: 50 tys. zł,
  • maksymalny okres pożyczki: 5 lat.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Polską Fundacją Przedsiębiorczości w Szczecinie pod nr tel. 91 312 92 16, adres e-mail: klon@pfp.com.pl.

Wkrótce więcej szczegółów na podstronie projektu.

2209_pfp_pozyczki_klon.jpg
2210_pfp_pozyczki_klon.jpg
2211_pfp_pozyczki_klon.jpg
2212_pfp_pozyczki_klon.jpg
ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej