Najlepsza praca doktorska nagrodzona!

19.12.2012

 

Dnia 14 grudnia br. Barbara Bartkowiak wręczyła dr inż. Katarzynie Sobeckiej ufundowaną przez Polską Fundację Przedsiębiorczości nagrodę  w wysokości 2 000,00 zł  za zajęcie
I Miejsca w V edycji konkursu na najlepszą pracę licencjacką/inżynierską, magisterską i doktorską, w kategorii: Najlepsza praca doktorska.
Konkurs organizowany jest przez Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii, a  wręczenie nagród odbyło się w ramach konferencji podsumowującej realizację projektu
pt. Przedsiębiorczość Akademicka – przyszłością województwa zachodniopomorskiego realizowanego przez Zachodniopomorską Grupę Doradczą.
Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy!

Dnia 14 grudnia br., Barbara Bartkowiak wręczyła dr inż. Katarzynie Sobeckiej ufundowaną przez Polską Fundację Przedsiębiorczości nagrodę w wysokości 2 000,00 zł za zajęcie I Miejsca w V edycji konkursu na najlepszą pracę licencjacką/inżynierską, magisterską i doktorską, w kategorii: Najlepsza praca doktorska.

Konkurs organizowany jest przez Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii, a wręczenie nagród odbyło się w ramach konferencji podsumowującej realizację projektu pt. Przedsiębiorczość Akademicka – przyszłością województwa zachodniopomorskiego realizowanego przez Zachodniopomorską Grupę Doradczą.

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy!

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej