Kolejne 20 milionów na pożyczki w ramach inicjatywy Jeremie w woj. pomorskim!

14.01.2012

W dniu 10 stycznia 2012 roku Polska Fundacja Przedsiębiorczości podpisała kolejną Umowę Operacyjną – Pożyczkę Globalną z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, pełniącym rolę Menadżera Funduszu Powierniczego JEREMIE. Podpisanie umowy odbyło się w siedzibie Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku.

2041_polska_fundacja_przedsiebiorczosci_jeremie_pozyczki_dla_firm.jpg
2042_polska_fundacja_przedsiebiorczosci_jeremie_pozyczki_dla_firm.jpg
2043_polska_fundacja_przedsiebiorczosci_jeremie_pozyczki_dla_firm.jpg
2044_polska_fundacja_przedsiebiorczosci_jeremie_pozyczki_dla_firm.jpg
2045_polska_fundacja_przedsiebiorczosci_jeremie_pozyczki_dla_firm.jpg
2046_polska_fundacja_przedsiebiorczosci_jeremie_pozyczki_dla_firm.jpg
2047_polska_fundacja_przedsiebiorczosci_jeremie_pozyczki_dla_firm.jpg
2048_polska_fundacja_przedsiebiorczosci_jeremie_pozyczki_dla_firm.jpg

W uroczystości oprócz przedstawicieli stron umowy uczestniczył Marszałek woj. pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezes Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Wiesław Szajda. Telewizja publiczna przeprowadziła wywiady z osobami reprezentującymi strony umowy oraz z Marszałkiem województwa.

Na mocy tej umowy Polska Fundacja Przedsiębiorczości w ramach Województwa Pomorskiego otrzymała Pożyczkę Globalną w wysokości 20 mln złotych. Na uwagę zasługuje fakt, iż jest to już druga umowa w ramach tego województwa. W 2010 roku Fundacja otrzymała Pożyczkę Globalną w kwocie 9 mln złotych. Środki w ramach zawartych umów mają przyczyniać się do rozwoju przedsiębiorstw oraz zapewniać im długofalowe korzyści.

Polska Fundacja Przedsiebiorczości - Pożyczki GdańskUroczystość była połączona z otwarciem nowego Biura Regionalnego Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, które mieści się w budynku Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku, przy ul. Piwnej 1/2, nr pokoju 111, tel. 58 301 02 29.

Więcej o pożyczkach w województwie pomorskim.

Dodatkowe informacje dotyczące Inicjatywy JEREMIE, dostępne są na stronie www.jeremie.com.pl

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej