Zapraszamy do udziału w konferencji

02.06.2010

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej konferencji z cyklu "Od Pomysłu do Biznesu" która odbędzie się w Szczecinie w dniu 9 czerwca 2010 roku. Konferencja połączona jest z serią ciekawych warsztatów biznesowych.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z elementami procesu tworzenia spółki kapitałowej z inwestorem prywatnym oraz zasadami tworzenia profesjonalnego biznesplanu. Udział w  konferencji jest doskonałą możliwością kontaktu z przedstawicielami Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Idea inwestowania w rokujące pomysły biznesowe jest wciąż mało znana wśród polskich przedsiębiorców oraz osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej i mają ciekawy pomysł biznesowy. Konferencja "Od Pomysłu do Biznesu" skierowana jest do przedsiębiorstw we wczesnej fazie rozwoju oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej i poszukujących kapitału na inwestycję od osób prywatnych - Aniołów Biznesu. W zamian za wniesiony kapitał pomysłodawca oferuje inwestorowi udziały w firmie. Zapraszamy również osoby prywatne, które posiadają kapitał i poszukują ciekawych pomysłów biznesowych.

Zainteresowanych udziałem w konferencji i warsztatach zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na platformie internetowej www.inwestornia.pl

Konferencja  i warsztaty odbędą się w dn. 9  czerwca 2010 r. w Szczecinie, w Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego SCP przy ul. Kolumba 86.

Termin nadsyłania formularzy do dnia 8 czerwca 2010 r. do godz. 12.00. Szczegółowych informacji z przyjemnością udzieli Pani Małgorzata Chudzińska pod nr. tel. 58 32 33 121 lub adresem e-mail: malgorzata.chudzinska@arp.gda.pl

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej