Nowe firmy w regionie - INNOSTART na finale

16.11.2010

Polska Fundacja Przedsiębiorczości wraz z Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii działającym przy Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie  – zakończyły realizację projektu pt. „Wsparcie przedsiębiorczości akademickiej. INNOSTART” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej.

Celem projektu było przygotowanie studentów, absolwentów oraz pracowników naukowych zachodniopomorskich uczelni do zakładania własnej działalności gospodarczej, w tym spółek typu spin-off. Był to przede wszystkim czas intensywnych i ciekawych szkoleń dla wszystkich osób, które planowały zrealizować swój innowacyjny pomysł na biznes. Tematyka szkoleń oraz możliwość uzyskania indywidualnego doradztwa gruntownie przygotowała ich odbiorców do rozpoczęcia działalności gospodarczej.

W związku z powyższym pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w Konferencji pt. „Nowe firmy w regionie - INNOSTART na finale”, która odbędzie się dnia 25 listopada 2010 r., w godzinach 10:00-14:30, w Hotelu Radisson BLU przy Placu Rodła 10, w sali „Mickiewicz”.

Podczas Konferencji przedstawione zostaną założenia i osiągnięcia projektu INNOSTART a zaproszeni z Wielkiej Brytani prelegencji opowiedzą  jak założyć firmę opartą na wiedzy na przykładzie Uniwersytetu w Manchesterze. Jednym z najciekawszych punktów konferencji będą prezentacje 3-ch wybranych firm powstałych w ramach projektu. W trakcie konferencji zostaną również wręczone nagrody w III edycji Konkursu na najlepszą pracę inżynierską/licencjacką, magisterską i doktorską.

Uprzejmie proszimy o potwierdzenie swojego przybycia do dnia 24 listopada 2010 na stronie internetowej, drogą mailową pod adresem inkubator@zut.edu.pl lub telefonicznie pod numerem 91 449 43 58.

Program konferencji >

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej