Konkurs Przystanek Sukces - biznes w Szczecinie się opłaca!

28.05.2010

Termin nadsyłania prac na konkurs "Przystanek Sukces" został wydłużony do dnia 2 czerwca!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Przystanek Sukces !
Ten przystanek to Szczecin - miasto w którym wielu ludzi już założyło swoje firmy i odniosło sukces. Dołącz do nich, bo biznes w Szczecinie naprawdę się opłaca. Nie poddawaj się rzeczywistości - kreują ją !

Weź udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest bezpośredni kontakt z właścicielami szczecińskich firm, którzy są na szczycie. Możesz zdobyć również super Notebooka i inne nagrody !

Napisz nam jak wykorzystać potencjał Szczecina i dlaczego warto założyć tutaj własną firmę. Autorzy najlepszych prac wezmą udział w specjalnej wycieczce po najlepszych szczecińskich firmach. Każdy Przystanek to spotkanie z menadżerami i właścicielami, którzy w ciekawy sposób podzielą się swoimi doświadczeniami, udzielą rad, jak rozwinąć własny biznes, oprowadzą po swoich firmach oraz odpowiedzą na indywidualne pytania.

Podczas podróży poznasz znaczących ludzi, dowiesz się, w czym tkwi klucz do sukcesu oraz jak wykorzystać potencjał Szczecina do prowadzenia biznesu. Spotkasz się twarzą w twarz z ludźmi sukcesu oraz nawiążesz bezcenne kontakty.

Więcej informacji na temat Konkursu na stronie internetowej www.przystaneksukces.pl

Konkurs "Przystanek Sukces" realizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości, przy wsparciu Urzędu Miasta Szczecin.

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej