test1

Polska Fundacja Przedsiębiorczości uczestniczyła w dniach 10-11 października 2008 r. w Targach Przedsiębiorczości i Rozwoju Biznesu Probiznes

14.10.2008

Targi "Probiznes" odbyły się już po raz trzeci, na terenie centrum wystawienniczego Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Są one przedsięwzięciem łączącym tradycyjną prezentację firm i instytucji na stoiskach, z licznymi seminariami, warsztatami i szkoleniami, skierowanymi do przedsiębiorców lub osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Targi "Probiznes" mają na celu przede wszystkim promocję wszelkiego rodzaju aktywności gospodarczej, są miejscem spotkań przedsiębiorców z instytucjami i firmami oferującymi produkty, usługi dla biznesu, dają możliwość wymiany doświadczeń, ich rola ma również charakter informacyjny i edukacyjny.

W bieżącym roku odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą blisko 40 wystawców, w tym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Na stoisku Fundacji odwiedzający mogli uzyskać wyczerpujące informacje z zakresu aktualnie prowadzonych szkoleń, doradztwa, jak również możliwości uzyskania środków finansowych z prowadzonych funduszy pożyczkowych, w szczególności Regionalnego Funduszu Pożyczkowego "POMERANUS", funkcjonującego na obszarze województwa zachodniopomorskiego.

Ponadto Polska Fundacji Przedsiębiorczości przeprowadziła podczas Targów warsztat z zakresu przygotowania biznesplanu, w którym uczestniczyło ok. 25 osób.

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej