Business Horizons 2007 - Konferencja o przedsiębiorczości dla studentów

20.04.2007

W dniach 23-26 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się pierwsza na Politechnice Wrocławskiej konferencja dla studentów zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości poprzez Subregionalny Fundusz Pożyczkowy "Dolny Śląsk" - jeden z projektów pożyczkowych Fundacji dla mikro i małych przedsiębiorców oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą - patronuje Konferencji.

W czwartek 26 kwietnia o godzinie 13.00 w nowym budynku Politechniki Wrocławskiej D-20 przy Placu Grunwaldzkim, koordynator regionalny Subregionalnego Funduszu Pożyczkowego "Dolny Śląsk" przedstawi możliwości pozyskania środków finansowych w formie pożyczek oraz ofertę bezpłatnych szkoleń z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej.

Konferencja Business Horizons to połączenie warsztatów, dyskusji, szkoleń i prezentacji przybliżających studentów do założenia własnej firmy. W trakcie konferencji każdy student będzie miał możliwość dyskusji z przedsiębiorcami oraz przedstawicielami instytucji i organizacji zajmujących się wspieraniem młodej przedsiębiorczości, jak również będzie mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanych szkoleń biznesowych, które podobnie jak udział w całej konferencji są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji. Program oraz więcej informacji na stronie www.pwr.aiesec.pl/bh

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej