Targi Przedsiębiorczości i Rozwoju Biznesu PROBIZNES.

01.09.2006

W dniach 6-7 października 2006 roku w Szczecinie, w Centrum Wystawienniczo-Targowym Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbędą się Targi Przedsiębiorczości i Rozwoju Biznesu PROBIZNES.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości - jako partner merytoryczny Targów - zaprasza Państwa do wzięcia udziału w tym interesującycm przedsięwzięciu.

Przedsięwzięcie zostało objęte Patronatem Honorowym Ministra Rozwoju Regionalnego, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Targi uzyskały również Mecenat Miasta Szczecin.

Targi PROBIZNES to swoiste kompendium wiedzy dla przedsiębiorców, promujące wszelkie rodzaje aktywności gospodarczej, skierowane głównie do Małych i Średnich Przedsiębiorstw z terenu północno zachodniej Polski. Bogata część merytoryczna w połączeniu z tradycyjną prezentacją na stoiskach stworzą niecodzienną okazję do uzyskania w jednym miejscu i czasie informacji, pomysłów, a następnie wybranie odpowiedniego sposobu ich realizacji. Wydarzenie to pozwala przedsiębiorcom znaleźć odpowiedzi na wiele pytań oraz jest okazją do zdobycia w jednym miejscu i czasie wszystkich niezbędnych informacji do prowadzenia i rozwoju każdego biznesu.

Serdecznie zapraszamy !

Załączniki:

 

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej