Łowcy piwa

26.05.2019

Poluję na dobre smaki …

Wywiad z Panią Olgą Nosal „Łowcy piw - The beer hunter”

 

Czym zajmuje się Pani firma?

Prowadzę firmę handlowo – usługową zajmującą się sprzedażą wielu gatunków piw z całego świata. 

Skąd wziął się taki nietypowy pomysł na biznes?

Przejęłam interes po moim poprzednim pracodawcy. Wykorzystuję budynek w którym przez wiele lat funkcjonowała poprzednia firma. Przez 3 lata pracy uczyłam się odróżniać rodzaj i gatunki piw, poznawałam jakie są różnice w technologii ich wytwarzania. Od kwietnia 2014 r. buduję jednak swoją, indywidualną nową markę tego miejsca. Liczę, że nowa nazwa „Łowcy Piw. The beer hunter” przyciągnie też nowych klientów. 

Na jaką ofertę mogą liczyć Pani klienci?

Mam napoje z różnych europejskich browarów: Czech, Niemiec, Węgier, Anglii, ale również z polskich lokalnych, małych browarów:  z Olsztyna, Krakowa, Bojanowa, Bydgoszczy, Ciechanowa , Lwówka Śląskiego oferujących smakowe piwa doskonałej jakości. Mamy ponad 50 rodzajów piw: pszenicznych, ciemnych, porter, smakowych oraz niefiltrowanych . Bardzo często wprowadzam do oferty nowe gatunki bo gust Polaków zmienia się dynamicznie. Dużo podróżujemy, poznajemy smaki napojów z innych krajów i mamy ochotę kupić je w sklepie w Polsce. Zmienia się też mentalność i podejście do picia tego typu napojów. Cenimy jakość, unikalność, wyjątkowość.

Kim są Pani klienci? 

Nasi klienci są zróżnicowani. Są to osoby, które znają nasze miejsce z przeszłości, ale również nowi klienci bez żadnych ograniczeń co do zawodów i grup społecznych. Ostatnio miałam duże zamówienie dla grupy motocyklistów wiernych fanów zespołu Iron Maiden, którego liderzy uwielbiają piwo pewnego gatunku.  Zamówienie było bardzo duże i dla tak malej firmy jak moja stanowiło duże wyzwanie. W przyszłości, jak już działalność zacznie się rozwijać na dobre będę starała rozszerzyć ofertę sprzedaży również przez internet.

Na co przeznaczyła Pani pożyczkę z FM KLON?

Za pieniądze z pożyczki kupiłam wyposażenie sklepu: lady, lodówki, szafki. Jestem w trakcie remontu budynku. Część z uzyskanej pożyczki przeznaczyłam również na zakup towaru. 

Dlaczego wybrała Pani ofertę FM KLON?

To dla mnie  najlepsza oferta na rynku dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Co prawda jest to pożyczka, którą trzeba zwrócić, ale szybkość całego procesu, preferencyjne oprocentowanie, bezpłatne doradztwo i szkolenia w pełni to rekompensują. Ponadto, po weryfikacji założeń biznesowych i spełnieniu warunków formalnych miałam pewność, że otrzymam środki, co w porównaniu z dotacjami nigdy nie jest pewne.Bez takiej oferty  nie mogłabym zostać właścicielem swojej firmy.  

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej