Fotobudka

25.05.2019

Pomysł na biznes to połowa sukcesu– rozmowa z Justyną Dzienisz, młodym przedsiębiorcą z Gryfina.

Mieszkańcy Gryfina mogą wypożyczyć sobie kolorową FOTOBUDKĘ. Na jakie okazje?

Nasza firma zajmuję się wypożyczaniem Fotobudki na różnego rodzaju okazje takie, jak: urodziny, chrzciny, komunie, wesela, studniówki, wieczory panieńskie, kawalerskie, festyny, eventy. Jesteśmy mobilni, dzięki czemu docieramy w każde miejsce.

Czy każdy może obsługiwać FOTOBUDKĘ?

Tak, jest prosta w obsłudze. I młodsi, i starsi poradzą sobie a dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu. Na ekranie dotykowym wyświetlane są wszelkiego rodzaju instrukcje, z którymi każdy sobie świetnie  poradzi. A mamy do dyspozycji różne ramki, tła, pozycje zdjęć każda do danej sytuacji np. urodziny, walentynki, święta itd. 

Tyle wokół nas smartfonów, tabletów i super aparatów, które stanowią konkurencję. Dzięki czemu FOTOBUDKA jednak z nimi wygrywa?

Przede wszystkim dlatego, że dzięki profesjonalnej drukarce fotograficznej klienci uzyskują natychmiast świetne zdjęcia, a czas wydruku to zaledwie kilka naście sekund. W naszej FOROBUDCE znajduje się niezliczona ilość gadżetów i akcesoriów, to one pozwalają postawić przysłowiową kropkę nad "i". A przecież każdy nasz klient ma indywidualną osobowość, może wybrać z naszej szafy to, co ja pokreśli. Dzięki temu efekty tych przebieranek są tak barwne i zapadają każdemu w pamięci. Co więcej, to wyjątkowe zdjęcie zdjęcie w ciągu 15 sekund od zrobienia można wysłać na facebook. W ciągu 2-3 dni od imprezy klient otrzyma je od nas wypalone na płycie. Goście, którzy uczestniczyli w wydarzeniu po zalogowaniu się na naszej stronie będą mogli skorzystać z galerii online . Znajdą tam cały plik ze zdjęciami do ściągnięcia. 

A gdzie można znaleźć samą FOTOBUDKĘ?

Nasze biuro znajduje się w Gryfinie, gdzie jesteśmy dostępni codziennie. Jednocześnie jesteśmy firmą mobilną, każdego dnia możemy być w innym miejscu. Znaleźć można nas również na stronie www.fotoszal.pl lub facebook/fotobudka fotoszał.

Wielu z naszych czytelników zada sobie pewnie pytanie- skąd ten pomysł i co najważniejsze- skąd pieniądze na jego sfinansowanie?

Pożyczyłam na bardzo korzystnych warunkach pieniądze z funduszu Klon, o tej możliwości dowiedziałam się z Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie. Choć jestem osoba osobą pracującą na etacie, to jednak chciałam mieć również dodatkowo swoją firmę i poczucie, że cos ode mnie zależy, że sama tworze miejsca pracy. Fundusz KLON zapewnia mi również konkretna pomoc w postaci darmowego doradztwa osób mających doświadczenia na rynku oraz możliwość korzystania z platformy e-lerningowej. To bardzo pomaga przy rozkręcaniu firmy.

Na co wydaje się pieniądze, tworząc swój mały biznes?

Za pożyczone pieniądze kupiłam cały sprzęt potrzebny do obsługi fotobudki i reklamę, dzięki której łatwiej nas znaleźć , czyli stronę strona www i zauważalny w mieście oklejony samochód.

Życzę więc powodzenia – a mieszkańcom Gryfina i okolic – dobrej zabawy przy tworzeniu oryginalnych zdjęć w FOTOBUDCE.

Rozmawiała: Agnieszka Kropa-Szyszkowska 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej