15 szkoleń w 5 dni, w tym dzień tematyczny. Polska Fundacja Przedsiębiorczości nie zwalnia tempa!

12.02.2024

Nowe tematy, dzień tematyczny dotyczący rynku pracy w dobie nowych technologii czy kolejne spotkanie w ramach cyklu MOCni w Biznesie. Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na pełen atrakcji tydzień, podczas którego nie zabraknie merytorycznych szkoleń.

Co mamy dla Was w tym tygodniu?

• 15 szkoleń, czyli 3 dziennie
• Poprowadzi je 14 trenerów
• Nie zabraknie nowych tematów
• Przed nami kolejna odsłona cyklu MOCni w Biznesie
• W czwartek odbędzie się dzień tematyczny „Rynek pracy w obliczu nowych technologii”
• 27 godzin merytorycznych szkoleń z najlepszymi ekspertami

Ten tydzień prezentuje się wyjątkowo interesująco i intensywnie. Przed nami dwa projekty realizowane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości.

We wtorek „MOCni w biznesie” i szkolenie, które da cenną wiedzę wszystkim, którzy planują założyć działalność gospodarczą i stawiają w niej pierwsze kroki. Odpowiemy na trudne pytania: Gdzie szukać sposobu na biznes? Jak zacząć? Co dalej?

W czwartek za to kontynuacja cyklu „Dzień tematyczny”. Zaproponujemy trzy interesujące szkolenia dotyczące rynku pracy w dobie nowoczesnych technologii i sztucznej inteligencji.

- Czy AI zabierze nam pracę? O tym, ale nie tylko powiemy podczas Dnia Tematycznego. Jest to inicjatywa, którą kontynuujemy, bo takie były wnioski z ankiet prowadzonych na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Nasi uczestnicy lubią kompleksowe rozwiązania, takie gdy jesteśmy w stanie zgłębić temat kompleksowo i z wielu perspektyw. Sztuczna inteligencja w kontekście rynku pracy jest jednym z szerzej podejmowanych tematów w ostatnich miesiącach – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Jakie inne tematy poruszymy w tym tygodniu?

Sporo zagadnień prawnych. Będzie o zasiłku macierzyńskim, o rozliczaniu krajowych i zagranicznych podróży służbowych czy o wprowadzeniu AI w biznesie pod kątem administracyjnym, organizacyjnym i prawnym. Będzie także o Gogle Analitycs czy o szukaniu pracy na Linkedin. Nauczymy się także podstaw video na Instagramie i kontynuowane będą szkolenia w ramach cyklu „Od zera do bohatera – poznaj Excela”.

Więcej informacji na stronie www.szkolenia.pfp.com.pl
Serdecznie zapraszamy!

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej