Lista aktualności

Wybierz rok:

Gospodarczy przegląd tygodnia

Zachęcamy do zapoznania się z gospodarczym podsumowaniem tygodnia.

Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie - zawieszenie naboru wniosków

Informujemy, że z dniem 10.07.2024 roku od godz. 12:00 nabór wniosków w Programie Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie, Pożyczka na samozatrudnienie zostaje zawieszony z uwagi na wyczerpanie środków przeznaczonych na realizację Programu.

Dołącz do naszego zespołu w woj. zachodniopomorskim!

Jeżeli lubisz kontakty z ludźmi, chciałbyś pomagać firmom w rozwoju, marzysz o pracy z misją - zapraszamy do naszej Fundacji!

Ale to będzie tydzień. 16 szkoleń czeka na Was na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Jak obiecaliśmy – tak realizujemy. 16 szkoleń, nowe tematy, nowi trenerzy i wiedza z której możecie korzystać bez przerwy, kiedy tylko chcecie. W wakacje platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości nie robi sobie wolnego i w nowym tygodniu zaprasza Was na kolejne szkolenia. – Nie odnotowaliśmy spadku frekwencji. Co więcej, wielu użytkowników pisze nam, że teraz ma więcej czasu na to, by analizować uważniej treść szkoleń i bardziej się angażować – mówi Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.

Gospodarczy przegląd tygodnia

Zachęcamy do zapoznania się z gospodarczym podsumowaniem tygodnia.

Dołącz do naszego zespołu w woj. zachodniopomorskim!

Jeżeli lubisz kontakty z ludźmi, chciałbyś pomagać firmom w rozwoju, marzysz o pracy z misją - zapraszamy do naszej Fundacji!

Słodyczowy potentat spod Szczecina postawił pięciogwiazdkowy hotel w Świnoujściu. „Na pierwszy urlop pojechałem po 15 latach prowadzenia biznesu”

Ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek programu „Historie biznesu” przedstawia historię przedsiębiorcy, który udowadnia, że wielkie i luksusowe hotele nad polskim morzem to nie tylko wielkie sieciówki, ale i polski kapitał. Grzegorz Dobosz ponad pięć lat temu otworzył pięciogwiazdkowy hotel Hamilton w Świnoujściu, ale jeszcze wcześniej zdecydował się na modernizację dawnego hotelu pracowniczego Zakładów Chemicznych Police. Poza sektorem HoReCa firma jest właścicielem fabryki cukierków i słodyczy. „Historie Sukcesu” to wspólny projekt portalu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości i wSzczecinie.pl.

Social Media Challange - Akademia Marki Osobistej

Zapraszamy na kurs, który sprawi, że media społecznościowe nie będą miały przed wami żadnych tajemnic!
Łącznie przez 9 dni, w piętnastu 30-minutowych blokach edukacyjnych, będziecie mogli zdobywać wiedzę niezbędną do kreacji marki osobistej i wizerunku firmy w social mediach. Kurs jest bezpłatny i odbywa się na platformie szkoleniowej PFP.

17 szkoleń, 10 nowych tematów! Polska Fundacja Przedsiębiorczości przyspiesza w wakacje

Pierwszy tydzień lipca! Wakacje więc rozpędzają się na dobre. Dla jednych będzie to czas absolutnego odpoczynku od zdobywania wiedzy i od pracy, a dla innych okazja, by nadrobić zaległości i znaleźć czas na poszerzanie wiedzy, zdobywanie kompetencji i poszukiwanie dla siebie przestrzeni do rozwoju.

Konkurs „MOCni w biznesie – grant na usługę rozwojową” rozstrzygnięty!

Zapraszamy do zapoznania się z listą Laureatek i Laureatów.

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej