10 lat Polski w Unii Europejskiej

21.04.2014

Polska Fundacja Przedsiębiorczości jako realizator wielu projektów unijnych, w ramach 10 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej zaprasza do udziału w:

1. Majówce Europejskiej w dniu 1 maja br. na Jasnych Błoniach w Szczecinie
2. Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w siedzibie  Fundacji  w dniach 5-9 maja br.

Tym samym zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych stoisk i zapoznania się z aktualnymi projektami unijnymi realizowanymi przez Polską Fundację Przedsiębiorczości na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje.

1. Majówka Europejska – Jasne Błonia, Szczecin, 1.05.2014, godz. 11:00 – 19:00

  • Projekt Fundusz Mikropożyczkowy KLON – stoisko nr 70

Na stoisku będzie można uzyskać praktyczne informacje jak uzyskać mikropożyczkę na założenie własnej firmy oraz na jakie dodatkowe formy wsparcia (szkolenia, doradztwo, mentoring) mogą liczyć uczestniczy projektu. Dodatkowo będzie można wziąć udział w konkursie wiedzy o przedsiębiorczości (przewidziane nagrody) oraz zapoznać się z firmami, które dzięki udziałowi w projekcie funkcjonują z sukcesem na rynku.

  • Projekt Fundusz Pożyczkowy „Pomeranus-Jeremie” w ramach Regionalnego Funduszu Pożyczkowego Pomeranus - stoisko nr 33.

Na stoisku będzie można uzyskać informacje nt. możliwości otrzymania finansowania na rozwój firmy ze środków unijnych w formie pożyczek. Doradcy Funduszu
wyjaśnią szczegóły oferty, wskażą istotne warunki pożyczki oraz pomogą we wstępnej ocenie pomysłu biznesowego. Każdy kto odwiedzi stoisko otrzyma materiały informacyjne Funduszu, a dla pierwszych gości przygotowane są materiały reklamowe oraz upominek.

Mapa stanowisk oraz szczegółowy opis i  program wydarzenia znajduje się na stronach http://www.majowka-europejska.pl/majowka/mapa-imprezy/, http://www.majowka-europejska.pl/ 

2. Dni otwarte Funduszy Europejskich – siedziba Fundacji, ul. Monte Cassino 32, 5 – 9 maja br.

 

Projekt Fundusz Mikropożyczkowy KLON, 8 maja br., godz. 9:00 – 16:00

  • Doradztwo dla osób zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej.

Sala Montreal, poziom 1

  • Szkolenia dla osób zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej oraz funkcjonujących firm.

Sala Toronto, poziom 0

Szkolenie 1:  Dotacja czy pożyczka? Na co mogą liczyć firmy do 2020 r. z funduszy unijnych, trener PFP Małgorzata Gajewska, godz.  11.00 - 13.30.

  

Szkolenie 2:  Dlaczego własna firma a nie etat w korporacji? - szkolenie praktyczne, trener PFP Adam Bortnik , godz. 11.30 – 16.00.

Zapisy na ww. szkolenia prosimy dokonywać za pośrednictwem strony PFP.

Program >>

Projekt Fundusz Pożyczkowy „Pomeranus-Jeremie” w ramach Regionalnego Funduszu Pożyczkowego Pomeranus – 5-9 maja br. sala Niagara, poziom 0, godz. 9:00 – 16:00

Pracownicy Funduszu będą służyć doradztwem, pomogą w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji pożyczkowej.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Szkoleń i Doradztwa PFP, p. Agnieszka Kropa-Szyszkowska, tel. 91 3129234.

Serdecznie zapraszamy !!!

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej