Lista aktualności

Wybierz rok:

Zaproszenie do negocjacji - zakup ośrodka szkoleniowego

W związku z dynamicznym rozwojem działalności szkoleniowej zapraszamy do udziału w negocjacjach w zakresie przygotowania rekomendacji i wycen dotyczących zakupu obiektu z przeznaczeniem na ośrodek szkoleniowy. 

Nowy projekt Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Wspieramy Podmioty Ekonomii Społecznej!

Wspieramy w znaczący sposób, bo maksymalna wartość pożyczki to nawet 50 tysięcy złotych, a jej zastosowanie może być szerokie: od materiałów do produkcji i zatowarowania po spłatę zobowiązań czy wypłatę pensji pracownikom. - To kolejna odsłona bardziej społecznej strony działania Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Po wielkim sukcesie alokacji środków w ramach Funduszu Dostępności liczymy, że PES-y również skorzystają z naszego wsparcia – mówi Dariusz Mikołajczyk - Menedżer Funduszu Pożyczkowego

Nabór wniosków rozpocznie się 8 sierpnia 2022 r. od godziny 8:00. Nowym produktem oferowany przez Polską Fundację Przedsiębiorczości jest Pożyczka Płynnościowa dla Podmiotów Ekonomii Społecznej. 

Zaproszenie do negocjacji - zakup ośrodka szkoleniowego

W nawiązaniu do Zaproszenia do negocjacji z dnia 11.07.2022 w zakresie zakupu ośrodka szkoleniowego informujemy, że termin nadsyłania ofert został przedłużony do 28.08.2022 roku.

Ograniczenie naboru do osób w wieku powyżej 50 roku życia - Fundusz Usług Rozwojowych w woj. zachodniopomorskim - FUR2

Jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie zachodniopomorskim, zgodnie z zapisami z §10 ust.7 pkt. a) oraz §7 ust. 3 pkt a) Regulaminu rekrutacji i udzielenia wsparcia w projekcie Fundusz Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim – FUR2, uprzejmie informujemy, że z dniem 09 sierpnia 2022 r. nabór wniosków/dokumentów zgłoszeniowych zostaje ograniczony – dedykowany TYLKO osobom w wieku powyżej 50 roku życia– do czasu osiągnięcia wskaźnika. Po osiągnięciu wskaźnika nabór ciągły będzie kontynuowany dla wszystkich beneficjentów.

Szczegóły projektu: www.fur.pfp.com.pl

Blisko 50 szkoleń w sierpniu! Wakacje to idealny czas na zdobywanie wiedzy

Czy sierpień to czas tylko i wyłącznie na lenistwo? To zależy! Na pewno jednak jest grupa, która chce wykorzystać wolny czas lub moment, gdy w firmie jest mniej pracy na szkolenia, zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie wiedzy. Platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości nawet w sierpniu oferuje szereg interesujących szkoleń. – Nie brakuje nowości, ale także tematów, które przed wakacjami gromadziły największą widownię podczas szkoleń. Stawiamy zarówno na tematy rachunkowe jak i mindfulness oraz marketing. Kontynuujemy także naszą wakacyjną nowość, czyli darmowe szkolenia z języka angielskiego – mówi Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.

Podcast: URLOP. Jak odpoczywać żeby wypocząć? Trenerka Anna Dziwulska radzi: „Zamykamy laptopa, zapominamy o telefonie”

Półmetek sezonu wakacyjnego za nami. Niektórzy są po urlopie, inni przed, a jeszcze inni w ogóle zrezygnowali z letnich wyjazdów tłumacząc to inflacją, oszczędnościami czy po prostu nadmiarem obowiązków. Takie działanie nie jest dobre. Jak mówi trenerka biznesu i ekspertka Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Anna Dziwulska brak relaksu i wypoczynku długofalowo może doprowadzić do wypalenia zawodowego. – Temat odpoczynku jest ciekawy, bo kojarzy nam się z dłuższym urlopem, a niekoniecznie tak jest. Wypoczynek powinniśmy fundować sobie codziennie. Musimy też zapytać siebie: co daje nam wytchnienie? Co daje nam energię? Co pozwala nam się zrelaksować? Żeby wypoczywać nie musimy czekać rok na wyjazd wakacyjny – mówi Anna Dziwulska.

Zachęcamy do wysłuchania podcastu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Z Anną Dziwulską rozmawia Michał Kaczmarek.

Przegląd gospodarczy w piątek - 29.07.2022 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym przeglądem gospodarczym.

Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości gościem Radia Plus. O inflacji, pożyczkach i tym czy mamy szybko pędzić do sklepu, by zrobić zapasy cukru

Gościem magazynu reporterów Radia Plus „W rytmie wydarzeń” w środę był Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. W czasie rozmowy poruszono tematy związane z inflacją, spowolnieniem gospodarczym, ale i półroczem działania PFP. Instytucja jest obecnie największym funduszem pożyczkowym w Polsce.

Setki szkoleń to dopiero początek. Polska Fundacja Przedsiębiorczości zacieśnia współpracę z lubuskimi przedsiębiorcami

Współpraca Polskiej Fundacji z Organizacją Przedsiębiorców Ziemi Lubuskiej trwa już od lat, a jej efekty to m.in. setki szkoleń przeprowadzonych dla przedsiębiorców z tego regionu. – Województwo lubuskie dynamicznie się rozwija. Widzimy wielkie zainteresowanie przedsiębiorców szkoleniami z zakresu e-commerce, marketingu oraz nowych technologii. To oznacza, że przedsiębiorcy z tego regionu są innowacyjni i szukają dla siebie możliwości do ekspansji i poszukiwania nowych rynków. Polska Fundacja Przedsiębiorczości poprzez platformę szkoleniową oraz aktywności związane z dystrybucją preferencyjnych pożyczek pozostaje z przedsiębiorcami lubuskimi w stałym kontakcie i szykujemy się do realizacji kolejnych szkoleń i projektów.

Przegląd gospodarczy w środę - 27.07.2022 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym przeglądem gospodarczym.

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej