Szansa dla małych firm na wsparcie rozwojowe, zwiększenie produktywności oraz inwestycje w innowacje. Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza świętokrzyskich przedsiębiorców do aplikowania o środki.
Pożyczka dla MŚP oferuje pozyskanie dużych środków na zasadach dużo korzystniejszych niż komercyjne bez żadnych innych opłat i prowizji.
Cel projektu to inwestycje w MŚP, w szczególności takie, które zwiększają produktywność, zaawansowanie technologiczne, poziom robotyzacji, cyfryzacji i zdolność do wdrażania innowacji oraz zadania związane z rozwojem i rozbudową firm realizowane m.in. poprzez zakup maszyn, urządzeń i sprzętu, zakup praw własności intelektualnej, projekty innowacyjne, w tym związane z zakupem i wdrożeniem gotowej technologii, która nie wymaga dodatkowych prac badawczych i rozwojowych.
Celem Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości jest udzielenie Pożyczki dla MŚP co najmniej 25 mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, co przełoży się na zwiększenie poprawy konkurencyjności MŚP na terenie województwa świętokrzyskiego.
Najważniejsze informacje:
- Jednorazowe wsparcie może wynieść nawet 1,7 miliona złotych
- Oprocentowanie wynosi 2% w skali roku
- Karencja to 6 miesięcy
- Grupa docelowa to sektor MŚP w województwie świętokrzyskim
- brak innych opłat i prowizji.
Polska Fundacja Przedsiębiorczości, jak zawsze zapewnia podmiotom ubiegającym się o udzielenie Pożyczki dla MŚP nieodpłatnego wsparcia merytorycznego w całym procesie, w szczególności w zakresie przygotowania wniosku o pożyczkę, a także na etapie korzystania z dofinansowania.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu z ekspertami Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości – w formie online oraz osobiście.
Więcej informacji na stronie projektu Pożyczka dla MŚP



