25 kwietnia 2025

Przedmajówkowe informacje od Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Harmonogram szkoleń 28.04-02.05

W przyszłym tygodniu odbędzie się bardzo interesujące i ważne szkolenie dla osób zajmujących się administracją. W majówkę nie pracujemy, ale chętnych do uzupełniania i aktualizowania wiedzy serdecznie zapraszamy do oglądania videocastów i słuchania e-learningów, przygotowanych przez ekspertów Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

W nadchodzącym tygodniu mamy tylko jedno szkolenie – w poniedziałek swoją wiedzę zaprezentuje Piotr Majkowski w module „Wszystko czego nie wiesz o Wordzie, a powinieneś!”. Jest to kolejny przykład szkolenia z zakresu aplikacji, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przypomnijmy, że w ubiegłych miesiącach absolutne rekordy frekwencji biły szkolenia z zakresu arkusza kalkulacyjnego Excel.

02 maja Polska Fundacja Przedsiębiorczości nie pracuje – dziękujemy za wysoką frekwencję podczas kwietniowych szkoleń, co jest dowodem na to, że nadal jest ogromne zainteresowanie zdobywaniem wiedzy od ekspertów. Przygotowujemy szereg nowych szkoleń i interesujących pomysłów, o których będziemy informować już niebawem.

W czasie długiego majowego weekendu zapraszamy do korzystania z uniwersalnych form edukacji, czyli e-learnigów, które dostępne są na naszej Platformie Szkoleniowej – można zdobyć tu wiedzę z zakresu prawa, administracji, podatów, social mediów czy kompetencji miękkich.

W naszych mediach społecznościowych znajdziecie też najnowsze wydania naszych videocastów, czyli „Najważniejsze w biznesie” oraz „Historie sukcesu”.

Więcej informacji: www.szkolenia.pfp.com.pl 

Zobacz również

Wszystkie aktualności
Harmonogram szkoleń 19-23.05Tydzień bogaty w szkolenia. Co przygotowała Polska Fundacja Przedsiębiorczości?

Będzie się działo, bo na najbliższe pięć dni przygotowaliśmy aż siedem szkoleń. To będzie tydzień, gdy w agendzie...

Ciąg logotypów: Województwo Śląskie, Śląski Fundusz Rozwoju, Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Na zdjęciu widoczna nowoczesna maszyna. Na grafice napis Pożyczka InnowacyjnaNawet pół miliona złotych na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań

To atrakcyjna oferta, jakiej przedsiębiorcy z województwa śląskiego na pewno nie znajdą w komercyjnych instytucjach...

Ankieta DFR

Zachęcamy do wypełnienia ankiety Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju na temat Satysfakcji Klienta skierowanej do...

Nowa strona internetowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Ma być jeszcze bardziej funkcjonalna i przejrzysta. Cel? Szerszy dostęp do informacji dla wszystkich przedsiębiorców i osób...