Tydzień wypełniony nowościami na platformie PFP. Przed nami Dzień o Cyberbezpieczeństwie

15.01.2024

W najbliższym tygodniu czeka nas kolejna, intensywna porcja szkoleń, która pomoże przedsiębiorcom przyswoić wiedzę w najważniejszych tematach. 15 stycznia odbędzie się „Dzień tematyczny o security”, ale przed nami także inne szkolenia, w których warto wziąć udział.

- Nasze wyzwanie na rok 2024 to poszerzać ofertę szkoleniową, pozyskiwać nowych trenerów i sprawiać, że platforma szkoleniowa będzie rosła w siłę. Jesteśmy otwarci na głosy przedsiębiorców i menadżerów, którzy oczekują więcej szkoleń z zakresu IT, aplikacji, marketingu internetowego i tego, jak prowadzić nowoczesny biznes – przyznaje Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Nadchodzący tydzień to:

• 14 szkoleń
• 14 zróżnicowanych tematów
• 12 trenerów
• Prawie 24 godziny wiedzy do zdobycia
• Dzień tematyczny – o security w biznesie

W tym tygodniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych na 14 szkoleń dotyczących zarówno tematów związanych z bezpieczeństwem online, jak i innymi zagadnieniami, które najmocniej interesują przedsiębiorców i menadżerów. Kontynuujemy cykle edukacyjne związane z językiem angielskim, ale i projekt „Od zera do bohatera – poznaj Excela”, który nadal cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród użytkowników naszej platformy szkoleniowej.

Mamy także mnóstwo nowości.

- Powiemy o zasiłkach i urlopach macierzyńskich. Kolejna bardzo oczekiwana nowość to temat związany ze sprzedażą naszych produktów na zagranicznych marketplace. Dwie nowości to zagadnienia związane z poszerzaniem kompetencji miękkich: Jak się lepiej zorganizować?, pytanie proste, ale jak ważne dla naszego biznesu i codziennej pracy. W piątek także szkolenie Niny Kaczmarek o tym, że jedyne co w życiu i biznesie jest stałe to zmienność. Ciekawy, aktualny, ważny temat. Zapraszamy serdecznie – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej