Startują „MOCni w biznesie”. „Uzbrajamy przedsiębiorców w wiedzę niezbędną do prowadzenia firmy”

16.01.2024

Polska Fundacja Przedsiębiorczości kontynuuje współpracę z Santander Bank Polska. Już niebawem ruszy kolejny projekt „MOCni w biznesie”, którego celem będzie edukowanie tych, którzy chcą założyć lub rozwinąć swój własny biznes. Uczestnicy wezmą udział w darmowych szkoleniach i webinarach, mogą też wygrać granty edukacyjne. Organizatorami projektu są Santander Bank Polska S.A., Polska Fundacja Przedsiębiorczości i Polfund Fundusz Poręczeń Kapitałowych S.A.

O projekcie

Najlepsi eksperci, najważniejsze tematy i bardzo atrakcyjna forma, która zapewnia dostęp do merytorycznej wiedzy wszystkim zainteresowanym. Tak działać będzie nowy cykl „MOCni w biznesie”, który już 17 stycznia startuje na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.
Program składać się będzie z 10 bezpłatnych szkoleń organizowanych online w formie webinarów. Wśród ekspertów znajdą się między innymi uwielbiany dziennikarz naukowy i popularyzator nauki Maciej Kawecki, podróżnik Marek Kamiński czy eksperci Santander Bank Polska Tycjan Bielecki i Beata Kubida. Wszystkie webinary będą tłumaczone na Polski Język Migowy.

„Przedsiębiorcy potrzebują praktycznej wiedzy”

– Jako bank aktywnie wspieramy przedsiębiorców w ich biznesowych wyzwaniach, jesteśmy zaangażowani w tworzenie rozwiązań ułatwiających prowadzenie biznesu i zarządzanie finansami firm z sektora MŚP. Program „MOCni w biznesie” pozwala na zdobycie kompetencji oraz narzędzi z obszarów takich jak marketing, nowe technologie czy ESG, które pomogą przedsiębiorcom w rozwoju ich firm – mówi Filip Jaskuła z Santander Bank Polska.
- Przedsiębiorcy potrzebują wsparcia finansowego, ale jeżeli ktoś myśli, że wystarczy dać komuś gotówkę do ręki, a ten pójdzie w świat, będzie zdobywać klientów i nic mu więcej nie potrzeba, to jest w ogromnym błędzie. Biznes to konieczność zdobywania wiedzy, weryfikowania swoich przekonań, bieżąca ocena działalności i jej skali. Nie da się dobrze prowadzić firmy bez wiedzy i otwartości na świat. Programy mentoringowe i szkoleniowe Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości mają za zadanie uzbroić przedsiębiorców w praktyczną dla nich wiedzę – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Konkurs grantowy

Poza rozwojem kompetencji, obecni i przyszli przedsiębiorcy mogą wziąć udział w konkursie i wygrać grant rozwojowy. Warunkiem udziału jest złożenie biznesplanu z opisem pomysłu na stronie santander.pl/mocniwbiznesie w jednej z czterech kategorii:
• Pomysł na nowy biznes
• Pomysł na rozwój swojego biznesu
• Pomysł na ekologiczny biznes, który wspiera naszą planetę
• Pomysł na biznes bez barier, który uwzględnia zróżnicowane potrzeby i jest odpowiedzialny społecznie
W każdej z 4 kategorii do wygrania są granty o wartości: 12, 8 lub 6 tysięcy złotych.

Pierwsze szkolenie w ramach cyklu mocni w biznesie już 17 stycznia.

Więcej informacji – https://szkolenia.pfp.com.pl/kurs/mocni-w-biznesie/28 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej