Social Media Challange - Akademia Marki Osobistej

01.07.2024

Zapraszamy na kurs, który sprawi, że media społecznościowe nie będą miały przed wami żadnych tajemnic!
Łącznie przez 9 dni, w piętnastu 30-minutowych blokach edukacyjnych, będziecie mogli zdobywać wiedzę niezbędną do kreacji marki osobistej i wizerunku firmy w social mediach. Kurs jest bezpłatny i odbywa się na platformie szkoleniowej PFP.

"Social Media Challenge - Akademia Marki Osobistej" to kurs online, który rzuca światło na to, jak zaistnieć i błyszczeć w cyfrowym świecie. Trwa łącznie dziewięć dni (siedem w lipcu i dwa w sierpniu) i składa się z kilku niezależnych, bogatych w merytoryczną wiedzę i praktyczne wskazówki modułów szkoleniowych. Szkolenia poprowadzą: Magdalena Siedlik, Angelika Knop, Agata Małkiewicz i Adrian Gamoń. Kurs będzie również dostępny w formie e-learning na Platformie Szkoleniowej do dnia 06.09.2024 r.

- Media społecznościowe zrewolucjonizowały komunikację w biznesie. Nie da się więc funkcjonować i budować wizerunku swojego i swojej firmy bez zwinnego poruszania się pomiędzy portalami społecznościowymi, ale także bez wykorzystania nowoczesnych kanałów, które mogą sprawić, że klienci będą patrzeć na nas przychylnym okiem i łatwiej poznają naszą ofertę. Ten kurs będzie przekazywał wiedzę odnośnie wizerunku i marki osobistej na Instagramie, ale nasze trenerki pokażą także, że mailing to nie jest tylko automatyczne „wyślij do wszystkich”, a szansa na zbudowanie społeczności wokół tematów, na których promocji nam zależy – mówi Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.

Po ukończeniu pełnego kursu możecie zgarnąć pakiet gadżetów PFP!

Więcej informacji, zapisy i regulamin znajdziecie: na naszej stronie

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej