KSeF bez tajemnic, ale nie tylko. Jaki będzie ostatni tydzień stycznia na Platformie Szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości?

22.01.2024

Cieszące się wielkim zainteresowaniem szkolenia z arkusza kalkulacyjnego Excel, szkolenia językowe zarówno po angielsku jak i niemiecku czy tematy związane z marketingiem internetowym. Takie zagadnienia, ale nie tylko znajdziecie w tym tygodniu na Platformie Szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Ważnym szkoleniem będzie „Rewolucja w fakturowaniu. Przygotuj się na zmiany” przygotowane przez Beatę Kuśmierek, a dotyczące systemu KSeF, który nadal pozostaje jednym z najbardziej rewolucyjnych pomysłów w fakturowaniu w ostatnich latach. Taką wiedzę należy aktualizować i jak najszybciej wiedzieć, jakie zmiany mogą mieć miejsce - zapowiada Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Co nas czeka w tym tygodniu?
• 14 szkoleń
• 12 trenerów
• 7 zupełnie nowych tematów
• 24 godziny wiedzy

Gdyby wszystkie szkolenia w tym tygodniu zbić w jedną całość, to Polska Fundacja Przedsiębiorczości oferowałaby całą dobę merytorycznych szkoleń przygotowanych przez najlepszych ekspertów.

- Ten tydzień jest bardzo zróżnicowany, bo poza szkoleniami z zakresu KSeF czy arkusza kalkulacyjnego Excel proponujemy między innymi szkolenia z zakresu poszerzania umiejętności miękkich czy takie związane z prawem i z marketingiem. Na prośbę użytkowników Platformy zajmiemy się ponownie zmianami w prawie pracy. Ciekawie prezentuje się także moduł na temat wprowadzenia produktów i usług na rynek zagraniczny. Zapraszamy także na szkolenie o cyfrowej mowie ciała - mówi Prezes Marcin Pawłowski.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości niezmiennie zaprasza także do e-learningów. Przygotowaliśmy ich ogromną ilość - to wiedza na wyciągnięcie ręki z której możecie skorzystać, kiedy tylko chcecie.

Więcej informacji na: www.szkolenia.pfp.com.pl

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej