3 szkolenia dziennie. „Niech zdobywanie dodatkowych kompetencji będzie Waszym postanowieniem noworocznym”

08.01.2024

- Wiele osób wraz z rozpoczęciem nowego roku tworzy listy postanowień noworocznych. Idealnym pomysłem jest zaplanować sobie na rozpoczęty rok zdobywanie wiedzy, dokształcanie się, zdobywanie nowych kompetencji. To wymaga czasu, ale nie zawsze musi wymagać wielkich nakładów finansowych. W przypadku naszych szkoleń wszystko jest za darmo. Zaczynamy kolejny rok funkcjonowania, jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i niebawem będziemy prezentować kolejne pomysły na to, by platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości była dla Was jak najbardziej atrakcyjna – mówi prezes PFP Marcin Pawłowski.

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

• 5 dni
• 15 szkoleń
• 3 interesujące i zróżnicowane tematy dziennie
• Zakładając, że każde szkolenie trwa 1,5 godziny to przed nami… 1350 minut wiedzy!
• Szkolenia poprowadzi 13 niezwykłych trenerów
• Udział w nich jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować

Jakie tematy będą dominować na platformie szkoleniowej PFP od 8 do 13 stycznia?

Będzie zróżnicowanie jak zawsze. Od zagadnień związanych z rozwojem kompetencji miękkich, przez zagadnienia dotyczące prawa pracy, podatków, social mediów czy marketingu.

- Staramy się, by wiedza zdobywana przez menadżerów i przedsiębiorców na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości była uniwersalna, praktyczna i szybka do wdrożenia w firmach. Chcemy być w nowym roku dla uczestników szkoleń źródłem wiedzy, ale i inspiracji do zmian i działania – mówi Marcin Pawłowski.

- W tym tygodniu nie zabraknie szkoleń dotyczących Power Pointa czy aplikacji CapCut. Będzie także o promocji na TikToku, czyli szkolenie, którego popularność pewnie będzie ogromna. Poza tym styczeń to miesiąc zmian podatkowych i prawnych, ale i miesiąc, gdzie stawiamy na kompetencje miękkie. Szkolenia Anity Gałek, Małgorzaty Krawczak czy Anny Dziwulskiej będą najlepszym przykładem – dodaje prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej