14 szkoleń, które pomogą Ci jeszcze lepiej prowadzić firmę!

13.05.2024

To będzie bardzo intensywny tydzień na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Mamy dla Was czternaście szkoleń, w tym kilka zupełnie premierowych tematów. – W ostatnim czasie widzimy duże zainteresowanie modułami obejmującymi zakresem tematycznym zarządzanie przedsiębiorstwem oraz marketing. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców zdecydowaliśmy się na zwiększenie ilości szkoleń dotyczących prawa pracy, marketingu, komunikacji czy ogólnie tego, co nazwaliśmy „ABC przedsiębiorczości”. Być może wiosna to jest dobry czas, by rozpocząć planowanie zmian w firmie, które zaczną funkcjonować od jesieni – przyznaje Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

W tym tygodniu mamy dla Was:
• 14 szkoleń
• Kolejną odsłonę cyklu MOCni w Biznesie
• Trzy szkolenia w ramach programu Pierwszy biznes - Wspracie w starcie 
• 25 godzin merytorycznych szkoleń prowadzonych przez najlepszych ekspertów
• Do Waszej dyspozycji jest 11 trenerów
• W harmonogramie nie brakuje nowych tematów

Kolejny majowy tydzień przynosi nowe szkolenia, nowe moduły i wiele interesujących tematów w których uczestniczyć mogą wszyscy zainteresowani po wcześniejszej rejestracji na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Dbamy o to, by oferta naszej platformy szkoleniowej spełniała oczekiwania przedsiębiorców. Widzimy jasno i wyraźnie, że jest wiele tematów, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Jednym z takich zagadnień jest marketing rekrutacyjny, efektywna komunikacja w biznesie czy wydatki i optymalne decyzje w biznesie – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. – Widzimy, że szkolenia z cyklu „ABC Przedsiębiorczości” Beaty Kuśmierek cieszą się wielkim powodzeniem ze względu na uniwersalność poruszanych tematów.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości dba również o to, by w harmonogramie pojawiały się szkolenia coachingowe oraz te, które poszerzają kompetencje miękkie przedsiębiorców.

- Nina Kaczmarek będzie mówić o manipulacjach i technikach wpływu, a coach Małgorzata Krawczak o wychodzeniu z zawodowej strefy komfortu – mówi Prezes Pawłowski.

W tym tygodniu w harmonogramie platformy szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości znajdziecie także szkolenia w ramach programu Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie oraz MOCni w Biznesie.

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej