„Zabłyśnij na rynku pracy!” – zapraszamy na dzień tematyczny

15.11.2023

Zagadnienia związane z rynkiem pracy od zawsze interesują uczestników szkoleń na platformie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. W najbliższy czwartek, tj. 16 listopada odbędzie się całodniowy kurs „Zabłyśnij na rynku pracy”, który będzie składać się z trzech spotkań z ekspertami.

- Do szkoleń podchodzimy kompleksowo. Trzy spotkania, które zaplanowaliśmy na czwartek są komplementarne i pomogą uczestnikom kursu kreować swój wizerunek w mediach społecznościowych, ale i w odpowiedni sposób wyszukiwać ofert pracy pod swoje kompetencje. Zależy nam na tym, by aktywizować rynek pracy. Czujemy, że jest taka potrzeba. Co ciekawe, czujemy ją zarówno ze strony pracowników jak i pracodawców – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Seria szkoleń „Zabłyśnij na rynku pracy” będzie mieć miejsce już 16 listopada od godziny 9:00 na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Udział w szkoleniach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Jakie tematy przygotowaliśmy?

LinkedIn jako narzędzie w budowaniu kariery

- Twoje doświadczenie i umiejętności są bezcenne, ale czy są odpowiednio pokazane na LinkedIn? Nasze szkolenie pomoże Ci w optymalny sposób przedstawić swoje atuty, nawiązać relacje z kluczowymi osobami w Twojej branży i otworzyć drzwi do nowych możliwości zawodowych – opisuje warsztat prowadzący Adrian Gamoń.

• Trendy na rynku pracy. Jak pozyskać upragnioną pracę?

- "Trendy na rynku pracy. Jak pozyskać upragnioną pracę?" to szkolenie, które zapewnia uczestnikom wgląd w dynamicznie zmieniający się świat pracy. W trakcie tego webinaru uczestnicy odkryją najnowsze trendy i innowacje, które kształtują dzisiejszy rynek pracy – zaprasza Katarzyna Raczkowska, ekspertka rynku pracy z firmy Master HR.

• Najskuteczniejsze metody poszukiwania pracy

- Znalezienie pracy jest trudne. Znalezienie dobrej pracy - trudniejsze. Warto więc w odpowiedni sposób się do tego przygotować! Jak? Opowiem Ci o tym podczas szkolenia „Jak szukać, by znaleźć? Najskuteczniejsze metody poszukiwania pracy”. Nasze spotkanie zaoszczędzi Ci tygodnie, a nawet miesiące bezskutecznych i bardzo frustrujących poszukiwań! Przyjdź i przekonaj się, że można szybciej i łatwiej – opisuje ekspertka Wiktoria Wiater.

Całodniowy kurs zakończy się o godzinie 15:00. – To wydarzenia dla szukających pracy, ale i dla przedsiębiorców, którzy chcą się dowiedzieć co w trawie piszczy na rynku pracy. Mamy już kolejne pomysły jak agregować uwagę pracowników i pracodawców w kontekście rynku pracy – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Więcej informacjihttps://szkolenia.pfp.com.pl/kurs/akcja-rekrutacja-zablysnij-na-rynku-pracy/26 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej