Wszystko o Sztucznej Inteligencji. „Dzień z AI” na Platformie Szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

17.10.2023

[Obrazem przedstawia czerwonego robota mającego uniesione ręce do góry, hasło programu to AI w Twoim Biznesie - Inteligentne Rozwiązanie]

- Jest to jeden z tych tematów, który najbardziej interesuje przedsiębiorców. Zarówno jeżeli mowa o wykorzystywaniu chatu GPT jak i np. robotyzacji w firmach. Przedsiębiorcy pytają o efektywność sztucznej inteligencji, ale i np. o prawo do użytkowania treści wygenerowanych przez chat. Pytań wiele i mam nadzieje, że wiele zostanie wyjaśnionych naszym przedsiębiorcom – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Już 19 października na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości odbędzie się dzień tematyczny „AI w Twoim biznesie. Inteligentne rozwiązanie!” – Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaplanowała trzy szkolenia o tematyce AI – trzy nowe tematy, przedstawimy również dwóch nowych trenerów.

- Dla pierwszych 100 osób, które po szkoleniach potwierdzą mailowo swoją obecność na minimum dwóch szkoleniach, przygotowaliśmy kody do Audioteki. To prezent, a nie marketing, bo temat sztucznej inteligencji marketingu nie potrzebuje. Jesteśmy o niego regularnie pytani i w ankietach przeprowadzanych przez Polską Fundację Przedsiębiorczości był to jeden z dominujących tematów, który interesuje naszych uczestników – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Szkolenie z Excela „Jak wykorzystywać AI w pracy w Excelu?”, które odbyło we wrześniu cieszyło się dużym zainteresowaniem i feedbackiem – dlatego na pewno szkolenia z AI na stałe zagoszczą na naszej platformie. 19 października jest pierwszym, takim dniem, ale na pewno nie ostatnim i jeszcze w tym roku zaskoczymy Was kolejnymi propozycjami – mówi prezes Pawłowski.

Szkolenia te mają na celu zapoznanie uczestników z podstawami, zaawansowanymi technologiami i praktycznymi zastosowaniami sztucznej inteligencji w biznesie.

Więcej informacji: https://szkolenia.pfp.com.pl/kurs/ai-w-twoim-biznesie-inteligentne-rozwiazanie/23 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej