Wszystko, co chcesz wiedzieć o Excelu! Sesja Q&A

23.10.2023

Październik jest zdecydowanie miesiącem Excela! Czy wiecie, że 17 października obchodzony był dzień arkusza kalkulacyjnego? My w październiku mamy dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie: szkolenia, webinary oraz nowość – sesję Q&A.

- To odpowiedź na zapotrzebowanie uczestników szkoleń. Często podczas spotkania z trenerem nie ma czasu na odpowiedzi na wszystkie pytania. Teraz Bartłomiej Samel będzie do dyspozycji wszystkich użytkowników platformy szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości – mówi prezes PFP Marcin Pawłowski.

Sesja Q&A z Bartłomiejem Samelem odbędzie się w najbliższą środę 25 października o godzinie 9:00 na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Uczestnicy będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące komplikacji podczas pracy z arkuszem kalkulacyjnym Excel, o problemach, których nie udało się rozwiązać samodzielnie. Będzie także okazja, by wrócić do wątpliwości uczestników szkoleń, które mogły się pojawić w ich trakcie.

- Bartłomiej Samel stworzył na naszej platformie serię, która jest absolutnym bestsellerem i z wielką atencją przyciąga ludzi. To sukces z którego jesteśmy dumni. Bartek mówi „Nie taki Excel straszny, jak go kalkulują” i sesja Q&A będzie po to, by padły odpowiedzi na pytania, które nurtują użytkowników naszej platformy szkoleniowej – mówi Marcin Pawłowski, prezes PFP.

To spotkanie będzie przygotowane w 100% pod oczekiwania uczestników – każdy może zgłosić prośbę o poruszenie tematu lub zagadnienia z którym ma problem. Jest to możliwe do poniedziałku 23 października na adres bartek@ogarnijkomorki.pl.

- Dzięki sesji Q&A szkolenia z arkusza kalkulacyjnego Excel będą dla wielu osób jeszcze bardziej przejrzyste – dodaje Prezes Marcin Pawłowski.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości ma w planach kolejne tematy związane z arkuszem kalkulacyjnym Excel. Niebawem na naszej platformie następne szkolenia – być może także te, kierowane do konkretnych grup zawodowych.

- Excel to jedna z najłatwiejszych do zbudowania kompetencji w XXI wieku. Nie nauczymy się używać języka obcego poświęcając na to kilkanaście godzin, ale w tym czasie opanujemy niezbędne podstawy, aby wygodnie pracować z danymi w Excelu. Oczywiście, nie należy spoczywać na laurach – warto rozwijać swoje umiejętności: poznawać nowe funkcje czy narzędzia, aby uczynić swoją pracę prostszą i szybszą. Dobra znajomość Excela ułatwia naukę programowania, czy innych programów opartych o pracę na danych – mówi Bartłomiej Samel, trener Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Więcej informacji: https://szkolenia.pfp.com.pl/szkolenia/od-zera-do-bohatera-poznaj-excela

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej