Wakacyjne Kursy

03.07.2023

W wakacje też szkolimy! Dużo nowości na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Wakacje to czas gdy odpoczywamy i wrzucamy piąty bieg, ale to także okazja do szkolenia i poszerzania swoich kompetencji. Polska Fundacja Przedsiębiorczości na lipiec i sierpień przygotowała sporo nowości i niespodzianek. – Nowością są wakacyjne kursy, czyli połączenie szkoleń i e-learningów – mówi prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.

Jakie połączenia szkoleniowe proponujemy w sezonie wakacyjnym?

Złap wiatr w żagle! Wakacyjny kurs umiejętności miękkich. Anita Gałek, Małgorzata Krawczak, Anna Dziwulska – doskonale znane trenerki przygotowały zarówno powtórki najbardziej popularnych szkoleń jak i nowości (sprawdź szczegóły i zapisz się)
Niemiecki bez granic – Wakacyjny kurs języka niemieckiego z nową trenerką Patrycją Puła- Jeśli chcesz wyjechać za granicę i zacząć się porozumiewać w języku niemieckim, ten kurs na pewno Ci to ułatwi! Będzie to seria 4 spotkań, podczas których poznasz słownictwo i struktury gramatyczne, które pozwolą Ci przełamać barierę językową i swobodniej komunikować się w języku niemieckim zaczynając od rozmów dotyczących wakacji za granicą. Zarówno słownictwo, które poznasz podczas szkoleń jak i struktury gramatyczne, przede wszystkim praktyczne, na pewno przyczynią się do twojego poczucia większego komfortu podczas komunikacji w języku niemieckim  (sprawdź szczegóły i zapisz się)
Angielski bez granic – Wakacyjny kurs języka angielskiego – (prowadząca Magdalena Janikowska-Gabryel) będziesz brzmieć bardziej naturalnie posługując się językiem angielskim, nauczysz się płynnie komunikować podejmując takie aktywności jak rezerwacja hotelu, rezerwacja wycieczki, zamówienie taxi czy zamówienie jedzenia w restauracji. Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji, aby wziąć udział w szkoleniach dostępnych tylko w te wakacje!  (sprawdź szczegóły i zapisz się)
(EX)CEL na wakacje (prowadzący Bartłomiej Samel, który zdobył na naszej platformie szerokie grono sympatyków swoich szkoleń) kiedy słyszysz zdanie „Zrób to szybko w Excelu” włosy stają Ci dęba,, bo praca w Excelu nie jest dla Ciebie ani szybka ani przyjemna- jest to kurs dla Ciebie. Podczas prowadzonych webinarów nauczę Cię jak szybko i skutecznie pracować w Excelu od absolutnych podstaw. Jeśli będziesz chcieć poszerzyć wiedzę - czekają na Ciebie 3 e-learningi nagrane specjalnie na tę okoliczność. Usystematyzuj swoją wiedzę, pracuj łatwiej, lżej i wydajniej już nigdy nie tracąc czasu na żmudne klikanie  (sprawdź szczegóły i zapisz się)

- Chcemy, by wakacje były dogodnym czasem dla uczestników naszych szkoleń do poszerzania wiedzy i szukania dla siebie inspiracji do działania w sezonie jesiennym. Bardzo często jest tak, że w wakacje nabieramy energii do pracy jesienią. Szukamy nowych rozwiązań, pomysłów i inspiracji. Jestem przekonany, że to jest dobry kierunek. Dzięki szkoleniom możesz poszerzyć spektrum swoich umiejętności miękkich kilkukrotnie – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Mamy do rozdania również karty dostępu do Storytel! Warunkiem otrzymania karty jest ukończenie dowolnych, minimum 7 z 9 wydarzeń zawartych w ramach Wakacyjnego kursu umiejętności miękkich, na który składa się : 6 szkoleń online i 3 szkolenia w formie e-learning. Natomiast dla kursów językowych przygotowaliśmy karty dostępu do Audioteki – po 100 szt. dla każdego z kursu. Warunkiem otrzymania kodu jest ukończenie minimum 4 różnych tematycznie szkoleń dostępnych w ramach Angielski bez granic! Wakacyjny kurs językowy lub 4 różnych tematycznie szkoleń dostępnych w ramach Niemiecki bez granic! Wakacyjny kurs językowy – zaprasza Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Więcej informacji – www.szkolenia.pfp.com.pl ! Zapraszamy do kontaktu

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej