Sprzedajesz usługi finansowe? Czas na zupełnie nową strategię

13.09.2023

Przedsiębiorcy znajdują się w dość specyficznym położeniu gospodarczym. Z jednej strony planują inwestycje i chcieliby się rozwijać, ale z drugiej mają wiele obaw związanych z ryzykiem nowych zobowiązań. Taka sytuacja stanowi duże wyzwanie dla sprzedawców usług finansowych. Muszą oni zdobyć zaufanie klienta i przekonać go, że w jego sytuacji usługa finansowa nie jest ryzykiem.
- Nasz kurs na Platformie Szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości ma za zadanie przekonać osoby sprzedające usługi finansowe, że muszą zdobywać nowe kompetencje – mówi prezes Marcin Pawłowski.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości wspólnie z Polfund FPK S.A. oraz Santander Bank Polska przygotowała bezpłatny kurs, który dedykowany jest sprzedawcom usług finansowych.

- Zapraszamy na serię bezpłatnych szkoleń, podczas których nauczymy Państwa oceny i weryfikacji potrzeb klientów, czy analizy modelu biznesowego firmy. Nie zabraknie także tematów związanych z analizą aktywów i pasywów firmy czy doradztwa podatkowego i optymalizacji finansowej. Zmieniły się czasy. Przedsiębiorczy bardzo często widzą potrzebę inwestycji, ale są bardziej ostrożni. Współpraca z nimi musi być oparta na zaufaniu i kompleksowym przedstawieniu wszystkich zalet, wad, potencjału, ale i ryzyka, jakie wiąże się z inwestycją – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Szkolenie skierowane jest do sprzedawców usług finansowych, czyli zarówno pracowników banków, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych czy pracowników kancelarii finansowych.

- Kurs ma na celu wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę i narzędzia do skutecznej oceny i analizy finansowej, która pozwoli skutecznie zdobywać nowych klientów oraz oferować tym już posiadanym usługi i instrumenty skrojone pod ich potrzeby i oczekiwania. Kluczowym słowem w tym przypadku jest: strategia. Czas na nowe strategie w podejściu do klientów – mówi Marcin Pawłowski.

Trenerami zaangażowanymi w tworzenie kursu są między innymi Iwona Caputa, Dawid Dawidowicz czy Elżbieta Jędruczyk.

Przed nami jeszcze 5 spotkań online. Wszystkie szkolenia, które już się odbyły można odtworzyć na Platformie jako e-learninghttps://szkolenia.pfp.com.pl/kurs/ocena-i-weryfikacja-klienta-szkolenia-dla-sprzedawcow-uslug-finansowych/20 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny i wymaga rejestracji. Kurs jest dostępny od 03.08 do 31.12.2023 r.

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej