Polska Fundacja Przedsiębiorczości partnerem konferencji smartUP! High Tide! 2023

19.10.2023

Konferencja smartUP ! High Tide odbędzie się 25 października 2023 w Szczecinie. Wydarzenie promowane jest jako zachodniopomorskie „forum innowacji”. Polska Fundacja Przedsiębiorczości jest partnerem wydarzenia. - W wydarzeniu z cyklu smartUP biorą udział przedstawiciele regionalnego środowiska biznesowego, naukowego i instytucjonalnego oraz zaproszeni goście. Jeżeli pomysł promowany jest jako forum innowacyjności dla rozwoju biznesu, to nie może nas tam zabraknąć – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Konferencja smartUP ! High Tide to inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie. Już za kilka dni w Sali dawnego Kina Delfin odbędzie się jedna z najbardziej prestiżowych konferencji organizowanych w naszym regionie. Polska Fundacja Przedsiębiorczości będzie partnerem wydarzenia.

- Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną doświadczenia osób odpowiedzialnych i/lub prowadzących udane biznesy, w aspekcie skalowalności działalności, wyzwań po stronie marketingu i promocji, pozyskania kadry, a także finansowania wschodzących projektów biznesowych..

Jak informuje Urząd Marszałkowskie to już drugie wydarzenie z tego cyklu w tym roku. Ma ono służyć wymianie wiedzy i doświadczeń między przedstawicielami regionalnego systemu innowacji, a także środowiska startupowego. Jest okazją do nawiązania nowych kontaktów. Służy też propagowaniu wiedzy na temat nowatorskich pomysłów i technologii oraz aktualnych trendów i zachodzących procesów gospodarczych. Program konferencji obejmuje wystąpienia i prezentacje osób rozpoznawalnych w Polsce i regionie.

Ambicją organizatorów, partnerów, ale także biznesu jest stworzenie podwalin dla wypracowania lokalnego ekosystemu startupowego.

Konferencja odbywa się w ramach projektu „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką”, finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Początek już 25 października o godzinie 8:30 w Sali Kina Delfin w nowej siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie.

Więcej informacji o konferencji, prelegentach i prelegentach, rejestracja: https://smartup.wzp.pl/ 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej